1.
Anger Donata
Lidzbark
bd.
Kobiety(do 29lat)10km,
2.
Aranowski Maciej
Nowe Miasto Lubawskie
Fabio Team
Mężczyźni(30-39lat)5km,
3.
Augustyniak Marcin
Śniechy
bd.
Mężczyźni(30-39lat)5km,
4.
Bartkowski Zbigniew
Burkat
Hainz-Glas Działdowo
Mężczyźni(50-59lat)10km,
5.
Bartnikowski Wojciech
Lidzbark
bd.
Mężczyźni(30-39lat)5km,
6.
Bojarowski Piotr
Dąbrówno
Team Kopeć
Mężczyźni(50-59lat)5km,
7.
Brodziński Mariusz
Bartniczka
CBR BIEGA
Mężczyźni(40-49lat)5km,
8.
Cesarczyk Anna
Napierki
Nidzica Biega
Kobiety(40-49lat)5km,
9.
Chądzyńska Anna
Działdowo
bd.
Kobiety(30-39lat)5km,
10.
Chojnowska Barbara
Iława
bd.
Kobiety(50+)10km,
11.
Chojnowski Andrzej
Iława
POL-MAK IŁAWA
Mężczyźni(50-59lat)10km,
12.
Ciećko Elżbieta
Olsztyn
Są Wolniejsi
Kobiety(30-39lat)5km,
13.
Ciszewska Magdalena
Lubawa
Lubawa Kocha Biegać
Kobiety(40-49lat)5km,
14.
Czepek Andrzej
Nowe Miasto Lubawskie
Kurzętnik Biega
Mężczyźni(50-59lat)5km,
15.
Dembowski Mariusz
Lidzbark
H+H Polska
Mężczyźni(40-49lat)10km,
16.
Dramiński Marcin
Warszawa
bd.
Mężczyźni(30-39lat)10km,
17.
Dramiński Przemysław
Kownaty-Borowe
Murzyni ze wsi
Mężczyźni(30-39lat)10km,
18.
Drozdowicz Justyna
Brodnica
CBR Biega
Kobiety(30-39lat)10km,
19.
Florczak Robert
Lidzbark
Brak
Mężczyźni(40-49lat)10km,
20.
Frejtag Dawid
Giżycko
bd.
Mężczyźni(30-39lat)10km,
21.
Gabryszewski Adam
Sierpc
Pazdan 83
Mężczyźni(40-49lat)5km,
22.
Gęsiarz Monika
Płock
bd.
Kobiety(30-39lat)5km,
23.
Gilewska Magda
Rumia
bd.
Kobiety(do 29lat)5km,
24.
Golmanowski Krzysztof
Sugajenko
KURZĘTNIK BIEGA
Mężczyźni(40-49lat)10km,
25.
Gorny Lukasz
Dąbrówno
bd.
Mężczyźni(30-39lat)10km,
26.
Góźdź Edyta
Rumia
bd.
Kobiety(30-39lat)10km,
27.
Hermanowski Krzysztof
Samborowo
GMINA OSTRÓDA Też biega
Mężczyźni(40-49lat)10km,
28.
Jabłonowski Tomasz
Działdowo
bd.
Mężczyźni(30-39lat)5km,
29.
Jabłońska Sylwia
Brodnica
CBR Biega
Kobiety(30-39lat)10km,
30.
Kaczmarkowska Patrycja
Lidzbark
bd.
Kobiety(30-39lat)5km,
31.
Kaczyńska Karolina
Płock
TKKF PŁOCK
Kobiety(do 29lat)10km,
32.
Kamińska Teresa
Miesiączkowo
bd.
Kobiety(40-49lat)10km,
33.
Karczewska Karolina
Ostróda
bd.
Kobiety(do 29lat)5km,
34.
Kawski Bartłomiej
Kisielice
EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ
Mężczyźni(50-59lat)5km,
35.
Kiełbasa Dariusz
Gąbin
TKKF Płock
Mężczyźni(50-59lat)10km,
36.
Klein Marcin
Nowe Miasto Lubawskie
bd.
Mężczyźni(40-49lat)5km,
37.
Kochańska Anna Maria
Działdowo
bd.
Kobiety(30-39lat)5km,
38.
KOGUT SŁAWOMIR
SZAFARNIA
Kurzętnik Biega
Mężczyźni(40-49lat)5km,
39.
Kolasa Andrzej
Warszawa-Wesoła
Klub J.Słowackiego
Mężczyźni(60+)10km,
40.
Kolasa Barbara
Warszawa-Wesoła
Klub J.Słowackiego
Kobiety(50+)5km,
41.
Kordalski Wojciech
Lidzbark
bd.
Mężczyźni(30-39lat)5km,
42.
Kowal Katarzyna
Zieluń
bd.
Kobiety(40-49lat)10km,
43.
Kowalczyk Robert
Warszawa
bd.
Mężczyźni(40-49lat)10km,
44.
Kowalska Agnieszka
Działdowo
KS Schulo Team Działdowo
Kobiety(40-49lat)5km,
45.
Kołakowski Rafał
Działdowo
KS Schulo Team Działdowo
Mężczyźni(40-49lat)5km,
46.
Krajnik Ryszard
Nowe Miasto Lubawskie
Kurzętnik Biega
Mężczyźni(60+)10km,
47.
Kramarenko Joanna
Nowe Miasto Lub.
Fabio Team
Kobiety(30-39lat)5km,
48.
Kramarenko Marek
Nowe Miasto Lubawskie
Fabio Team
Mężczyźni(30-39lat)10km,
49.
Kwaśnik Grzegorz
Warszawa
bd.
Mężczyźni(30-39lat)10km,
50.
Kwiatkowski Ryszard
Brodnica
Niezrzeszony
Mężczyźni(50-59lat)10km,
51.
Lewandowska Karolina
Brodnica (woj. kujawsko-pomorskie)
CBR biega
Kobiety(30-39lat)10km,
52.
Lewandowski Zenon
Ciechanów
Tygodnik Ciechanowski
Mężczyźni(60+)5km,
53.
Małkowski Paweł
Iłowo-Osada
Rozbiegane Dzialdowo
Mężczyźni(30-39lat)5km,
54.
Mejka Mirosław
Nowe Miasto Lubawskie
bd.
Mężczyźni(50-59lat)5km,
55.
Michalak Krzysztof
Ostróda/ Nastajki
Ostróda Runners
Mężczyźni(40-49lat)10km,
56.
Milewski Benedykt
Grążawy
CBR Biega
Mężczyźni(50-59lat)5km,
57.
Nąć Marzanna
Działdowo
Rozbiegane Działdowo
Kobiety(40-49lat)5km,
58.
Nagórski RYSZARD
Ciechocinek
bd.
Mężczyźni(60+)5km,
59.
Ornowska Joanna
Warszawa
bd.
Kobiety(do 29lat)5km,
60.
Osiecki Dawid
Pasłęk
bd.
Mężczyźni(30-39lat)5km,
61.
Ostrowska Monika
Brodnica
CBR BIEGA
Kobiety(40-49lat)5km,
62.
Patalon Adam
Marzęcice
Kurzętnik Biega
Mężczyźni(50-59lat)10km,
63.
Piątek Justyna
Gdańsk
Team Rudnik
Kobiety(30-39lat)10km,
64.
Pichola Jakub
Poznań
bd.
Mężczyźni(30-39lat)5km,
65.
Pichola Zuzanna
Poznań
bd.
Kobiety(30-39lat)5km,
66.
Pruchniewski Marek
Lubawa
Lubawa Kocha Biegać
Mężczyźni(50-59lat)5km,
67.
Przyborowski Daniel
Gdańsk
bd.
Mężczyźni(30-39lat)5km,
68.
Pydynkowski Łukasz
Działdowo
Rozbiegane Działdowo
Mężczyźni(do29lat)10km,
69.
Radomski Marcin
Płock
Biegam W Sfetsze
Mężczyźni(40-49lat)5km,
70.
Roch Adm
Lidzbark
ROCH-TEAM
Mężczyźni(40-49lat)10km,
71.
Roch Mariusz
Giżycko
ROCH-TEAM
Mężczyźni(30-39lat)10km,
72.
RZEPKA RYSZARD
LEMBARG
Kurzętnik Biega
Mężczyźni(50-59lat)5km,
73.
Sadowska Kamila
Lubawa
Lubawa kocha biegać
Kobiety(30-39lat)5km,
74.
Sadowska Lucyna
Turznica
Gmina Ostróda Też biega
Kobiety(40-49lat)10km,
75.
Sadowska Marlena
Ostróda
GMINA OSTRÓDA Też biega
Kobiety(30-39lat)10km,
76.
Sadowski Janusz
Turznica
Gmina Ostróda Też biega
Mężczyźni(40-49lat)10km,
77.
Sadowski Łukasz
Ostróda
GMINA OSTRÓDA Też biega
Mężczyźni(30-39lat)10km,
78.
Sękowska Katarzyna
Kanie
bd.
Kobiety(40-49lat)5km,
79.
Skonecka Paulina
Brodnica
Cbr Biega
Kobiety(do 29lat)10km,
80.
Ślęzak Adam
Elbląg
OSP POGRODZIE
Mężczyźni(30-39lat)5km,
81.
Stańczak Mariusz
Chojnowo
bd.
Mężczyźni(40-49lat)10km,
82.
Steckiewicz Edmund
Rypin
RKS lech Rypin
Mężczyźni(50-59lat)10km,
83.
Sulkowski Jacek
Traczyska
CBR Biega
Mężczyźni(40-49lat)10km,
84.
Szczesny Damian
Gdańsk
Gdański Uniwersytet Medyczny
Mężczyźni(30-39lat)10km,
85.
Szejko Wawrzyniec
Ciechanów
7 dziesiąt +
Mężczyźni(60+)5km,
86.
Szóstakowski Kamil
Wyszyny Kościelne
bd.
Mężczyźni(do29lat)5km,
87.
szynkowski robert
Karbowo
bd.
Mężczyźni(50-59lat)5km,
88.
Tacki Mateusz
Tadajewo
bd.
Kobiety(do 29lat)5km,
89.
Tkaczyk Renata
Lidzbark
bd.
Kobiety(do 29lat)10km,
90.
Wielgoszyński Radosław
Lubawa
PnD Running Team/ OSP Lubawa
Mężczyźni(30-39lat)10km,
91.
Wiśniewski Arkadiusz
Sierpc
Biegiem
Mężczyźni(30-39lat)10km,
92.
Witka Hubert
Szczytno
bd.
Mężczyźni(do29lat)5km,
93.
Wołowska Katarzyna
Zbiczno
bd.
Kobiety(40-49lat)5km,
94.
Wrońska Dorota
Lubawa
Lubawa Kocha Biegać
Kobiety(50+)5km,
95.
Wyszyński Mirosław
wisniewo
bd.
Mężczyźni(50-59lat)10km,
96.
Ząbkiewicz Karol
Działdowo
bd.
Mężczyźni(30-39lat)5km,
97.
Żądłowski Paweł
Rybno
Gszs Rybno
Mężczyźni(do29lat)5km,
98.
Zakrzewska Jolanta
Elbląg
bd.
Kobiety(40-49lat)5km,
99.
Zduniak-Pietrzak Joanna
Działdowo
Rozbiegane Działdowo
Kobiety(30-39lat)5km,
100.
Żmijewska Katarzyna
Lidzbark
bd.
Kobiety(do 29lat)10km,