1.
Baranowski Romuald
Płock
bd.
Mężczyźni(50-59lat), Nordic Mężczyźni,
2.
Błaszak Sławek
Aleksandrów kujawski
bd.
Mężczyźni(40-49lat),
3.
Cichowska Joanna
Ostróda
bd.
Kobiety(20-39lat),
4.
Cyparski Marcin
Płock
bd.
Mężczyźni(40-49lat),
5.
Domosławska Daria
Płock
bd.
Kobiety(40-49lat),
6.
Fąfara Agnieszka
Łódź
bd.
Kobiety(40-49lat),
7.
Jarczewska Renata
Goleniów
bd.
Kobiety(50+), Nordic Kobiety,
8.
Kalota Joanna
Toruń
bd.
Kobiety(20-39lat),
9.
kasprzyk piotr
Toruń
bd.
Mężczyźni(50-59lat),
10.
Kopczyński Piotr
Łąkorz
bd.
Mężczyźni(20-39lat),
11.
Kozłowska Anna
Toruń
bd.
Kobiety(20-39lat),
12.
Krawczyszyn Tomasz
Grudziądz
bd.
Mężczyźni(20-39lat),
13.
Kuchta Monika
Łódź
bd.
Kobiety(40-49lat),
14.
Kurlęda Monika
Sierpc
bd.
Kobiety(20-39lat),
15.
Miaśkiewicz Ryszard
Płock
bd.
Mężczyźni(50-59lat), Nordic Mężczyźni,
16.
Miaśkiewicz Ryszard
Płock
bd.
Mężczyźni(50-59lat), Nordic Mężczyźni,
17.
Miaśkiewicz Ryszard
Płock
bd.
Mężczyźni(50-59lat), Nordic Mężczyźni,
18.
Mieszkowski Maciej
Dziekanów Leśny
bd.
Mężczyźni(50-59lat),
19.
Pachniewska Agnieszka
Płock
bd.
Kobiety(40-49lat),
20.
Piórkowski Stanisław
sierpc
bd.
Mężczyźni(60+),
21.
Roczeń Grzegorz
Gołdap
bd.
Mężczyźni(40-49lat),
22.
Skibiński Adam
Lubień Kujawski
bd.
Mężczyźni(20-39lat),
23.
Szpernal Beata
Płock
bd.
Kobiety(50+),
24.
Słuniecki Tomasz
Toruń
bd.
Mężczyźni(40-49lat),
25.
Waśkiewicz Jolanta
Torun
bd.
Kobiety(40-49lat),
26.
Waśkiewicz Sebastian
Lipno
bd.
Mężczyźni(20-39lat),
27.
Wąż Anastazja
Grębocin
bd.
Juniorki(16-19lat),
28.
Wojtowicz Karolina
Toruń
bd.
Kobiety(20-39lat),
29.
Wyciechowski Norbert
Włocławek
bd.
Mężczyźni(40-49lat),
30.
Ziółkowski Maciej
Płock
bd.
Nordic Mężczyźni,
31.
Łazarska Alicja
Działowo
bd.
Nordic Kobiety,
32.
Dudziak Daniel
Aleksandrów Kujawski
---
Mężczyźni(40-49lat),
33.
Jaroszewski Michał
Aleksandrów Kujawski
---
Mężczyźni(60+),
34.
Kofel-Dudziak Monika
Aleksandrów Kujawski
---
Kobiety(20-39lat),
35.
Nowakowski Jerzy
Toruń
ANIRO RUN TEAM
Mężczyźni(40-49lat),
36.
Prątnicki Wiesław
Włocławek
ANWILTEAM
Mężczyźni(50-59lat),
37.
Prątnicki Wiesław
Włocławek
ANWILTEAM
Mężczyźni(50-59lat),
38.
karwan zbigniew
lublin
bbl
Mężczyźni(60+),
39.
Karwasz Paulina
Lubiewo
CHMIELARZ TEAM
Kobiety(20-39lat),
40.
Jasińska Patrycja
Skrwilno
Czarnia Duża
Juniorki(16-19lat),
41.
Potrzebowska Agata
Bydgoszcz
Deaf i żółtokrólewscy
Nordic Kobiety,
42.
Potrzebowski Marek
Bydgoszcz
Deaf i Żółtokrólewscy
Nordic Mężczyźni,
43.
Chudecka Beata
Gródek
Diabelskie Pioruny
Nordic Kobiety,
44.
Chudecki Robert
Gródek
Diabelskie Pioruny
Mężczyźni(40-49lat),
45.
Krześniak Wojciech
Gródek
Diabelskie Pioruny
Mężczyźni(20-39lat),
46.
wesiora mariusz
drzycim
diabelskie pioruny
Mężczyźni(50-59lat),
47.
Kacperski Bartosz
Dzierzgoń
DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ
Mężczyźni(20-39lat),
48.
Kacperski Bartosz
Dzierzgoń
DKS Powiśle Dzierzgoń
Mężczyźni(20-39lat),
49.
Kacperski Mateusz
Dzierzgoń
DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ
Junior(16-19lat),
50.
Kacperski Mateusz
Dzierzgoń
DKS Powiśle Dzierzgoń
Junior(16-19lat),
51.
Mańka Eryk
Dzierzgoń
DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ
Junior(16-19lat),
52.
Mańka Eryk
Dzierzgoń
DKS Powiśle Dzierzgoń
Juniorki(16-19lat),
53.
Mańka Sandra
Dzierzgoń
DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ
Juniorki(16-19lat),
54.
Mańka Sandra
Dzierzgoń
DKS Powiśle Dzierzgoń
Junior(16-19lat), Nordic Mężczyźni,
55.
Zima Jan
Dzierzgoń
DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ
Mężczyźni(50-59lat),
56.
Zima Jolanta
Dzierzgoń
DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ
Kobiety(50+), Nordic Kobiety,
57.
Obrębski Marcin
Płock
Ex-TECHNIKA Team
Mężczyźni(40-49lat),
58.
Liszewski Łukasz
Rypin
Fight Club Rypin
Mężczyźni(20-39lat),
59.
Grabowska Beata
Włocławek
Fuck the PESEL
Kobiety(50+),
60.
Morawska Katarzyna
Włocławek
Fuck the PESEL
Kobiety(40-49lat),
61.
Brzozowski Szymon
Włocławek
GKS Fabianki
Mężczyźni(20-39lat),
62.
Jaskulska Mirela
Grudziądz
GRUPA KM
Kobiety(50+),
63.
Jaskulski Kazimierz
Grudziądz
GRUPA KM
Mężczyźni(50-59lat),
64.
Berebecki Roman
Rypin
KB Lech Rypin
Mężczyźni(60+),
65.
Gerka Krzysztof
Brzuze
KB Lech Rypin
Mężczyźni(60+),
66.
Olszewski Adam
Rogowo
KB Lech Rypin
Mężczyźni(50-59lat),
67.
Rzęsiewicz Jolanta
Rypin
KB Lech Rypin
Kobiety(50+),
68.
Steckiewicz Edmund
Rypin
KB Lech Rypin
Mężczyźni(40-49lat),
69.
Steckiewicz Iwona
Rypin
KB Lech Rypin
Nordic Kobiety,
70.
Zurel Natalia
Rypin
KB Lech Rypin
Juniorki(16-19lat),
71.
KOPROWSKI MARCIN
Toruń
KM UMK Toruń
Mężczyźni(40-49lat),
72.
Moskal Paweł
Kurzętnik
Kurzętnik Biega
Mężczyźni(20-39lat),
73.
Retecki Krzysztof
Ostromecko
LKS BOGMAR/GINTER-EKOTECHNIKA/PRESTO
Mężczyźni(40-49lat),
74.
Szatkowski Józef
Grudziądz
Morsy Grudziądz
Mężczyźni(60+),
75.
Szymański Roman
Skrwilno
namorteam
Nordic Mężczyźni,
76.
sroka monika
choceń
niezrzeszona
Kobiety(20-39lat),
77.
Burna Iweta
Płock
NW CZŁAPSKI TEAM
Nordic Kobiety,
78.
Fuksik Weronika
Płock
NW Człapski Team
Nordic Kobiety,
79.
Leszczyński Piotr
Płock
Nw Człapski Team
Nordic Mężczyźni,
80.
Noskiewicz Dorota
Płock
NW CZŁAPSKI TEAM
Nordic Kobiety,
81.
Radomski Marcin
Płock
NW CZŁAPSKI TEAM
Nordic Mężczyźni,
82.
Ślęzak Adam
Elbląg
OSP POGRODZIE
Nordic Mężczyźni,
83.
SAFANDOWSKA MAŁGORZATA
KOWAL
PARAKULOS KOWAL
Nordic Kobiety,
84.
Budzik Kazimierz
Grudziądz
Parkrun Grudziądz
Mężczyźni(60+),
85.
Lipiński Krzysztof
Toruń
Parkrun Toruń
Mężczyźni(40-49lat),
86.
ROK-SZPALA SYLWIA
Lubicz Górny
Parkrun Toruń
Kobiety(40-49lat),
87.
Lewandowska Marlena
Toruń
Podgórz Toruń
Kobiety(40-49lat),
88.
Wąż Sławomir
Grębocin
RCR
Mężczyźni(40-49lat),
89.
Dołkowski Maciej
Ciechocin
Run majdany
Mężczyźni(40-49lat),
90.
Cytacki Dawid
Płock
Rykowisko Team
Mężczyźni(40-49lat),
91.
Kotlenga Monika
Iława
S4H
Kobiety(40-49lat),
92.
Kotlenga Przemysław
Iława
S4H
Mężczyźni(40-49lat),
93.
BALEWSKA Iwona
Toruń
SPC
Kobiety(40-49lat),
94.
Lewandowski Rafał
Toruń
SPC
Mężczyźni(20-39lat),
95.
Lewandowski Rafał
Toruń
SPC
Mężczyźni(40-49lat),
96.
Tomaszewski Krzysztof
Toruń
SPC
Mężczyźni(20-39lat),
97.
Dąbrowski Leszek
Pływaczewo
Start Team Wąbrzezno
Mężczyźni(40-49lat),
98.
Motofa Marcin
Wąbrzeźno
Start Team Wąbrzeźno
Mężczyźni(20-39lat),
99.
Pastuszak Rafał
Książki
Start Team Wąbrzeźno
Mężczyźni(40-49lat),
100.
SIMSON IRENEUSZ
Wąbrzeźno
Start Team Wąbrzeźno
Mężczyźni(40-49lat),
101.
Tryczak Andrzej
Wąbrzeźno
Start Team Wąbrzeźno
Mężczyźni(40-49lat),
102.
ZDROJEWSKI PAWEŁ
Wąbrzeźno
Start Team Wąbrzeźno
Mężczyźni(40-49lat),
103.
Łazarski Marian
Działowo
Start Team Wąbrzeźno
Mężczyźni(40-49lat),
104.
Łepek Teresa
Grudziądz
Start Team Wąbrzeźno
Kobiety(20-39lat),
105.
Polak Katarzyna
Warszawa
Team 360
Kobiety(50+),
106.
Wierzbowski Piotr
Brzozówka
TEAM KOPEĆ
Mężczyźni(40-49lat),
107.
Ratajczyk Przemysław
Bydgoszcz
TKKF Kolejarz Bydgoszcz
Mężczyźni(20-39lat),
108.
Ratajczyk Przemysław
Bydgoszcz
TKKF Kolejarz Bydgoszcz
Mężczyźni(20-39lat),
109.
Kuczmarska Marta
Płock
TKKF Płock
Kobiety(20-39lat),
110.
Jasinski Sylwester
Lipno
WKB Maratończyk Włocławek
Mężczyźni(20-39lat),
111.
Kurdubski Daniel
Włocławek
WKB Maratończyk Włocławek
Mężczyźni(40-49lat),
112.
Reszkowski Mariusz
Czernikowo
Zabiegami Czernikowo
Mężczyźni(20-39lat),
113.
Masalska Anna
Czernikowo
Zabiegani Czernikowo
Kobiety(50+),
114.
Masalski Romuald
Czernikowo
Zabiegani Czernikowo
Mężczyźni(50-59lat),
115.
Piórowska Beata
Czernikowo
Zabiegani Czernikowo
Kobiety(40-49lat),