Logowanie Rejestracja

Cross Wilcze Kąty. Wilcze Kąty 25.04.2021r.

Zawodnicy

1.

BALEWSKA Iwona

Toruń

SPC

Kobiety(40-49lat),

2.

Baranowski Romuald

Płock

bd.

Mężczyźni(50-59lat), Nordic Mężczyźni,

3.

Berebecki Roman

Rypin

KB Lech Rypin

Mężczyźni(60+),

4.

Brzozowski Szymon

Włocławek

GKS Fabianki

Mężczyźni(20-39lat),

5.

Budzik Kazimierz

Grudziądz

Parkrun Grudziądz

Mężczyźni(60+),

6.

Burna Iweta

Płock

NW CZŁAPSKI TEAM

Nordic Kobiety,

7.

Błaszak Sławek

Aleksandrów kujawski

bd.

Mężczyźni(40-49lat),

8.

Chudecka Beata

Gródek

Diabelskie Pioruny

Nordic Kobiety,

9.

Chudecki Robert

Gródek

Diabelskie Pioruny

Mężczyźni(40-49lat),

10.

Cichowska Joanna

Ostróda

bd.

Kobiety(20-39lat),

11.

Cyparski Marcin

Płock

bd.

Mężczyźni(40-49lat),

12.

Cytacki Dawid

Płock

Rykowisko Team

Mężczyźni(40-49lat),

13.

Dąbrowski Leszek

Pływaczewo

Start Team Wąbrzezno

Mężczyźni(40-49lat),

14.

Domosławska Daria

Płock

bd.

Kobiety(40-49lat),

15.

Dołkowski Maciej

Ciechocin

Run majdany

Mężczyźni(40-49lat),

16.

Dudziak Daniel

Aleksandrów Kujawski

---

Mężczyźni(40-49lat),

17.

Fąfara Agnieszka

Łódź

bd.

Kobiety(40-49lat),

18.

Fuksik Weronika

Płock

NW Człapski Team

Nordic Kobiety,

19.

Gerka Krzysztof

Brzuze

KB Lech Rypin

Mężczyźni(60+),

20.

Grabowska Beata

Włocławek

Fuck the PESEL

Kobiety(50+),

21.

Jarczewska Renata

Goleniów

bd.

Kobiety(50+), Nordic Kobiety,

22.

Jaroszewski Michał

Aleksandrów Kujawski

---

Mężczyźni(60+),

23.

Jasińska Patrycja

Skrwilno

Czarnia Duża

Juniorki(16-19lat),

24.

Jasinski Sylwester

Lipno

WKB Maratończyk Włocławek

Mężczyźni(20-39lat),

25.

Jaskulska Mirela

Grudziądz

GRUPA KM

Kobiety(50+),

26.

Jaskulski Kazimierz

Grudziądz

GRUPA KM

Mężczyźni(50-59lat),

27.

Kacperski Bartosz

Dzierzgoń

DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ

Mężczyźni(20-39lat),

28.

Kacperski Bartosz

Dzierzgoń

DKS Powiśle Dzierzgoń

Mężczyźni(20-39lat),

29.

Kacperski Mateusz

Dzierzgoń

DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ

Junior(16-19lat),

30.

Kacperski Mateusz

Dzierzgoń

DKS Powiśle Dzierzgoń

Junior(16-19lat),

31.

Kalota Joanna

Toruń

bd.

Kobiety(20-39lat),

32.

karwan zbigniew

lublin

bbl

Mężczyźni(60+),

33.

Karwasz Paulina

Lubiewo

CHMIELARZ TEAM

Kobiety(20-39lat),

34.

kasprzyk piotr

Toruń

bd.

Mężczyźni(50-59lat),

35.

Kofel-Dudziak Monika

Aleksandrów Kujawski

---

Kobiety(20-39lat),

36.

Kopczyński Piotr

Łąkorz

bd.

Mężczyźni(20-39lat),

37.

Kotlenga Monika

Iława

S4H

Kobiety(40-49lat),

38.

Kotlenga Przemysław

Iława

S4H

Mężczyźni(40-49lat),

39.

Kozłowska Anna

Toruń

bd.

Kobiety(20-39lat),

40.

Krześniak Wojciech

Gródek

Diabelskie Pioruny

Mężczyźni(20-39lat),

41.

Kuchta Monika

Łódź

bd.

Kobiety(40-49lat),

42.

Kuczmarska Marta

Płock

TKKF Płock

Kobiety(20-39lat),

43.

Kurlęda Monika

Sierpc

bd.

Kobiety(20-39lat),

44.

Leszczyński Piotr

Płock

Nw Człapski Team

Nordic Mężczyźni,

45.

Lewandowska Marlena

Toruń

Podgórz Toruń

Kobiety(40-49lat),

46.

Lewandowski Rafał

Toruń

SPC

Mężczyźni(20-39lat),

47.

Lewandowski Rafał

Toruń

SPC

Mężczyźni(40-49lat),

48.

Lipiński Krzysztof

Toruń

Parkrun Toruń

Mężczyźni(40-49lat),

49.

Liszewski Łukasz

Rypin

Fight Club Rypin

Mężczyźni(20-39lat),

50.

Mańka Eryk

Dzierzgoń

DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ

Junior(16-19lat),

51.

Mańka Eryk

Dzierzgoń

DKS Powiśle Dzierzgoń

Juniorki(16-19lat),

52.

Mańka Sandra

Dzierzgoń

DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ

Juniorki(16-19lat),

53.

Mańka Sandra

Dzierzgoń

DKS Powiśle Dzierzgoń

Junior(16-19lat), Nordic Mężczyźni,

54.

Masalska Anna

Czernikowo

Zabiegani Czernikowo

Kobiety(50+),

55.

Masalski Romuald

Czernikowo

Zabiegani Czernikowo

Mężczyźni(50-59lat),

56.

Miaśkiewicz Ryszard

Płock

bd.

Mężczyźni(50-59lat), Nordic Mężczyźni,

57.

Miaśkiewicz Ryszard

Płock

bd.

Mężczyźni(50-59lat), Nordic Mężczyźni,

58.

Miaśkiewicz Ryszard

Płock

bd.

Mężczyźni(50-59lat), Nordic Mężczyźni,

59.

Mieszkowski Maciej

Dziekanów Leśny

bd.

Mężczyźni(50-59lat),

60.

Morawska Katarzyna

Włocławek

Fuck the PESEL

Kobiety(40-49lat),

61.

Moskal Paweł

Kurzętnik

Kurzętnik Biega

Mężczyźni(20-39lat),

62.

Motofa Marcin

Wąbrzeźno

Start Team Wąbrzeźno

Mężczyźni(20-39lat),

63.

Noskiewicz Dorota

Płock

NW CZŁAPSKI TEAM

Nordic Kobiety,

64.

Nowakowski Jerzy

Toruń

ANIRO RUN TEAM

Mężczyźni(40-49lat),

65.

Obrębski Marcin

Płock

Ex-TECHNIKA Team

Mężczyźni(40-49lat),

66.

Olszewski Adam

Rogowo

KB Lech Rypin

Mężczyźni(50-59lat),

67.

Pachniewska Agnieszka

Płock

bd.

Kobiety(40-49lat),

68.

Pastuszak Rafał

Książki

Start Team Wąbrzeźno

Mężczyźni(40-49lat),

69.

Piórkowski Stanisław

sierpc

bd.

Mężczyźni(60+),

70.

Piórowska Beata

Czernikowo

Zabiegani Czernikowo

Kobiety(40-49lat),

71.

Polak Katarzyna

Warszawa

Team 360

Kobiety(50+),

72.

Potrzebowska Agata

Bydgoszcz

Deaf i żółtokrólewscy

Nordic Kobiety,

73.

Potrzebowski Marek

Bydgoszcz

Deaf i Żółtokrólewscy

Nordic Mężczyźni,

74.

Radomski Marcin

Płock

NW CZŁAPSKI TEAM

Nordic Mężczyźni,

75.

Ratajczyk Przemysław

Bydgoszcz

TKKF Kolejarz Bydgoszcz

Mężczyźni(20-39lat),

76.

Ratajczyk Przemysław

Bydgoszcz

TKKF Kolejarz Bydgoszcz

Mężczyźni(20-39lat),

77.

Reszkowski Mariusz

Czernikowo

Zabiegami Czernikowo

Mężczyźni(20-39lat),

78.

Retecki Krzysztof

Ostromecko

LKS BOGMAR/GINTER-EKOTECHNIKA/PRESTO

Mężczyźni(40-49lat),

79.

Roczeń Grzegorz

Gołdap

bd.

Mężczyźni(40-49lat),

80.

ROK-SZPALA SYLWIA

Lubicz Górny

Parkrun Toruń

Kobiety(40-49lat),

81.

Rzęsiewicz Jolanta

Rypin

KB Lech Rypin

Kobiety(50+),

82.

SAFANDOWSKA MAŁGORZATA

KOWAL

PARAKULOS KOWAL

Kobiety(40-49lat),

83.

SIMSON IRENEUSZ

Wąbrzeźno

Start Team Wąbrzeźno

Mężczyźni(40-49lat),

84.

Skibiński Adam

Lubień Kujawski

bd.

Mężczyźni(20-39lat),

85.

Ślęzak Adam

Elbląg

OSP POGRODZIE

Nordic Mężczyźni,

86.

sroka monika

choceń

niezrzeszona

Kobiety(20-39lat),

87.

Steckiewicz Edmund

Rypin

KB Lech Rypin

Mężczyźni(40-49lat),

88.

Steckiewicz Iwona

Rypin

KB Lech Rypin

Nordic Kobiety,

89.

Szatkowski Józef

Grudziądz

Morsy Grudziądz

Mężczyźni(60+),

90.

Szpernal Beata

Płock

bd.

Kobiety(50+),

91.

Szymański Roman

Skrwilno

namorteam

Nordic Mężczyźni,

92.

Słuniecki Tomasz

Toruń

bd.

Mężczyźni(40-49lat),

93.

Tomaszewski Krzysztof

Toruń

SPC

Mężczyźni(20-39lat),

94.

Tryczak Andrzej

Wąbrzeźno

Start Team Wąbrzeźno

Mężczyźni(40-49lat),

95.

Waśkiewicz Jolanta

Torun

bd.

Kobiety(40-49lat),

96.

Waśkiewicz Sebastian

Lipno

bd.

Mężczyźni(20-39lat),

97.

Wąż Anastazja

Grębocin

bd.

Juniorki(16-19lat),

98.

Wąż Sławomir

Grębocin

RCR

Mężczyźni(40-49lat),

99.

wesiora mariusz

drzycim

diabelskie pioruny

Mężczyźni(50-59lat),

100.

Wierzbowski Piotr

Brzozówka

TEAM KOPEĆ

Mężczyźni(40-49lat),

101.

ZDROJEWSKI PAWEŁ

Wąbrzeźno

Start Team Wąbrzeźno

Mężczyźni(40-49lat),

102.

Zima Jan

Dzierzgoń

DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ

Mężczyźni(50-59lat),

103.

Zima Jolanta

Dzierzgoń

DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ

Kobiety(50+), Nordic Kobiety,

104.

Zurel Natalia

Rypin

KB Lech Rypin

Juniorki(16-19lat),

105.

Łepek Teresa

Grudziądz

Start Team Wąbrzeźno

Kobiety(20-39lat),

Powrót
Go up
zamknij

Rejestracja

Masz już konto? Zaloguj się

zamknij

Logowanie

Nie posiadasz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?