1.
BALEWSKA Iwona
Toruń
SPC
Kobiety(40-49lat),
2.
Baranowski Romuald
Płock
bd.
Mężczyźni(50-59lat), Nordic Mężczyźni,
3.
Berebecki Roman
Rypin
KB Lech Rypin
Mężczyźni(60+),
4.
Brzozowski Szymon
Włocławek
GKS Fabianki
Mężczyźni(20-39lat),
5.
Budzik Kazimierz
Grudziądz
Parkrun Grudziądz
Mężczyźni(60+),
6.
Burna Iweta
Płock
NW CZŁAPSKI TEAM
Nordic Kobiety,
7.
Błaszak Sławek
Aleksandrów kujawski
bd.
Mężczyźni(40-49lat),
8.
Chudecka Beata
Gródek
Diabelskie Pioruny
Nordic Kobiety,
9.
Chudecki Robert
Gródek
Diabelskie Pioruny
Mężczyźni(40-49lat),
10.
Cichowska Joanna
Ostróda
bd.
Kobiety(20-39lat),
11.
Cyparski Marcin
Płock
bd.
Mężczyźni(40-49lat),
12.
Cytacki Dawid
Płock
Rykowisko Team
Mężczyźni(40-49lat),
13.
Dąbrowski Leszek
Pływaczewo
Start Team Wąbrzezno
Mężczyźni(40-49lat),
14.
Domosławska Daria
Płock
bd.
Kobiety(40-49lat),
15.
Dołkowski Maciej
Ciechocin
Run majdany
Mężczyźni(40-49lat),
16.
Dudziak Daniel
Aleksandrów Kujawski
---
Mężczyźni(40-49lat),
17.
Fąfara Agnieszka
Łódź
bd.
Kobiety(40-49lat),
18.
Fuksik Weronika
Płock
NW Człapski Team
Nordic Kobiety,
19.
Gerka Krzysztof
Brzuze
KB Lech Rypin
Mężczyźni(60+),
20.
Grabowska Beata
Włocławek
Fuck the PESEL
Kobiety(50+),
21.
Jarczewska Renata
Goleniów
bd.
Kobiety(50+), Nordic Kobiety,
22.
Jaroszewski Michał
Aleksandrów Kujawski
---
Mężczyźni(60+),
23.
Jasińska Patrycja
Skrwilno
Czarnia Duża
Juniorki(16-19lat),
24.
Jasinski Sylwester
Lipno
WKB Maratończyk Włocławek
Mężczyźni(20-39lat),
25.
Jaskulska Mirela
Grudziądz
GRUPA KM
Kobiety(50+),
26.
Jaskulski Kazimierz
Grudziądz
GRUPA KM
Mężczyźni(50-59lat),
27.
Kacperski Bartosz
Dzierzgoń
DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ
Mężczyźni(20-39lat),
28.
Kacperski Bartosz
Dzierzgoń
DKS Powiśle Dzierzgoń
Mężczyźni(20-39lat),
29.
Kacperski Mateusz
Dzierzgoń
DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ
Junior(16-19lat),
30.
Kacperski Mateusz
Dzierzgoń
DKS Powiśle Dzierzgoń
Junior(16-19lat),
31.
Kalota Joanna
Toruń
bd.
Kobiety(20-39lat),
32.
karwan zbigniew
lublin
bbl
Mężczyźni(60+),
33.
Karwasz Paulina
Lubiewo
CHMIELARZ TEAM
Kobiety(20-39lat),
34.
kasprzyk piotr
Toruń
bd.
Mężczyźni(50-59lat),
35.
Kofel-Dudziak Monika
Aleksandrów Kujawski
---
Kobiety(20-39lat),
36.
Kopczyński Piotr
Łąkorz
bd.
Mężczyźni(20-39lat),
37.
KOPROWSKI MARCIN
Toruń
KM UMK Toruń
Mężczyźni(40-49lat),
38.
Kotlenga Monika
Iława
S4H
Kobiety(40-49lat),
39.
Kotlenga Przemysław
Iława
S4H
Mężczyźni(40-49lat),
40.
Kozłowska Anna
Toruń
bd.
Kobiety(20-39lat),
41.
Krawczyszyn Tomasz
Grudziądz
bd.
Mężczyźni(20-39lat),
42.
Krześniak Wojciech
Gródek
Diabelskie Pioruny
Mężczyźni(20-39lat),
43.
Kuchta Monika
Łódź
bd.
Kobiety(40-49lat),
44.
Kuczmarska Marta
Płock
TKKF Płock
Kobiety(20-39lat),
45.
Kurdubski Daniel
Włocławek
WKB Maratończyk Włocławek
Mężczyźni(40-49lat),
46.
Kurlęda Monika
Sierpc
bd.
Kobiety(20-39lat),
47.
Leszczyński Piotr
Płock
Nw Człapski Team
Nordic Mężczyźni,
48.
Lewandowska Marlena
Toruń
Podgórz Toruń
Kobiety(40-49lat),
49.
Lewandowski Rafał
Toruń
SPC
Mężczyźni(20-39lat),
50.
Lewandowski Rafał
Toruń
SPC
Mężczyźni(40-49lat),
51.
Lipiński Krzysztof
Toruń
Parkrun Toruń
Mężczyźni(40-49lat),
52.
Liszewski Łukasz
Rypin
Fight Club Rypin
Mężczyźni(20-39lat),
53.
Mańka Eryk
Dzierzgoń
DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ
Junior(16-19lat),
54.
Mańka Eryk
Dzierzgoń
DKS Powiśle Dzierzgoń
Juniorki(16-19lat),
55.
Mańka Sandra
Dzierzgoń
DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ
Juniorki(16-19lat),
56.
Mańka Sandra
Dzierzgoń
DKS Powiśle Dzierzgoń
Junior(16-19lat), Nordic Mężczyźni,
57.
Masalska Anna
Czernikowo
Zabiegani Czernikowo
Kobiety(50+),
58.
Masalski Romuald
Czernikowo
Zabiegani Czernikowo
Mężczyźni(50-59lat),
59.
Miaśkiewicz Ryszard
Płock
bd.
Mężczyźni(50-59lat), Nordic Mężczyźni,
60.
Miaśkiewicz Ryszard
Płock
bd.
Mężczyźni(50-59lat), Nordic Mężczyźni,
61.
Miaśkiewicz Ryszard
Płock
bd.
Mężczyźni(50-59lat), Nordic Mężczyźni,
62.
Mieszkowski Maciej
Dziekanów Leśny
bd.
Mężczyźni(50-59lat),
63.
Morawska Katarzyna
Włocławek
Fuck the PESEL
Kobiety(40-49lat),
64.
Moskal Paweł
Kurzętnik
Kurzętnik Biega
Mężczyźni(20-39lat),
65.
Motofa Marcin
Wąbrzeźno
Start Team Wąbrzeźno
Mężczyźni(20-39lat),
66.
Noskiewicz Dorota
Płock
NW CZŁAPSKI TEAM
Nordic Kobiety,
67.
Nowakowski Jerzy
Toruń
ANIRO RUN TEAM
Mężczyźni(40-49lat),
68.
Obrębski Marcin
Płock
Ex-TECHNIKA Team
Mężczyźni(40-49lat),
69.
Olszewski Adam
Rogowo
KB Lech Rypin
Mężczyźni(50-59lat),
70.
Pachniewska Agnieszka
Płock
bd.
Kobiety(40-49lat),
71.
Pastuszak Rafał
Książki
Start Team Wąbrzeźno
Mężczyźni(40-49lat),
72.
Piórkowski Stanisław
sierpc
bd.
Mężczyźni(60+),
73.
Piórowska Beata
Czernikowo
Zabiegani Czernikowo
Kobiety(40-49lat),
74.
Polak Katarzyna
Warszawa
Team 360
Kobiety(50+),
75.
Potrzebowska Agata
Bydgoszcz
Deaf i żółtokrólewscy
Nordic Kobiety,
76.
Potrzebowski Marek
Bydgoszcz
Deaf i Żółtokrólewscy
Nordic Mężczyźni,
77.
Prątnicki Wiesław
Włocławek
ANWILTEAM
Mężczyźni(50-59lat),
78.
Prątnicki Wiesław
Włocławek
ANWILTEAM
Mężczyźni(50-59lat),
79.
Radomski Marcin
Płock
NW CZŁAPSKI TEAM
Nordic Mężczyźni,
80.
Ratajczyk Przemysław
Bydgoszcz
TKKF Kolejarz Bydgoszcz
Mężczyźni(20-39lat),
81.
Ratajczyk Przemysław
Bydgoszcz
TKKF Kolejarz Bydgoszcz
Mężczyźni(20-39lat),
82.
Reszkowski Mariusz
Czernikowo
Zabiegami Czernikowo
Mężczyźni(20-39lat),
83.
Retecki Krzysztof
Ostromecko
LKS BOGMAR/GINTER-EKOTECHNIKA/PRESTO
Mężczyźni(40-49lat),
84.
Roczeń Grzegorz
Gołdap
bd.
Mężczyźni(40-49lat),
85.
ROK-SZPALA SYLWIA
Lubicz Górny
Parkrun Toruń
Kobiety(40-49lat),
86.
Rzęsiewicz Jolanta
Rypin
KB Lech Rypin
Kobiety(50+),
87.
SAFANDOWSKA MAŁGORZATA
KOWAL
PARAKULOS KOWAL
Nordic Kobiety,
88.
SIMSON IRENEUSZ
Wąbrzeźno
Start Team Wąbrzeźno
Mężczyźni(40-49lat),
89.
Skibiński Adam
Lubień Kujawski
bd.
Mężczyźni(20-39lat),
90.
Ślęzak Adam
Elbląg
OSP POGRODZIE
Nordic Mężczyźni,
91.
sroka monika
choceń
niezrzeszona
Kobiety(20-39lat),
92.
Steckiewicz Edmund
Rypin
KB Lech Rypin
Mężczyźni(40-49lat),
93.
Steckiewicz Iwona
Rypin
KB Lech Rypin
Nordic Kobiety,
94.
Szatkowski Józef
Grudziądz
Morsy Grudziądz
Mężczyźni(60+),
95.
Szpernal Beata
Płock
bd.
Kobiety(50+),
96.
Szymański Roman
Skrwilno
namorteam
Nordic Mężczyźni,
97.
Słuniecki Tomasz
Toruń
bd.
Mężczyźni(40-49lat),
98.
Tomaszewski Krzysztof
Toruń
SPC
Mężczyźni(20-39lat),
99.
Tryczak Andrzej
Wąbrzeźno
Start Team Wąbrzeźno
Mężczyźni(40-49lat),
100.
Waśkiewicz Jolanta
Torun
bd.
Kobiety(40-49lat),
101.
Waśkiewicz Sebastian
Lipno
bd.
Mężczyźni(20-39lat),
102.
Wąż Anastazja
Grębocin
bd.
Juniorki(16-19lat),
103.
Wąż Sławomir
Grębocin
RCR
Mężczyźni(40-49lat),
104.
wesiora mariusz
drzycim
diabelskie pioruny
Mężczyźni(50-59lat),
105.
Wierzbowski Piotr
Brzozówka
TEAM KOPEĆ
Mężczyźni(40-49lat),
106.
Wojtowicz Karolina
Toruń
bd.
Kobiety(20-39lat),
107.
Wyciechowski Norbert
Włocławek
bd.
Mężczyźni(40-49lat),
108.
ZDROJEWSKI PAWEŁ
Wąbrzeźno
Start Team Wąbrzeźno
Mężczyźni(40-49lat),
109.
Zima Jan
Dzierzgoń
DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ
Mężczyźni(50-59lat),
110.
Zima Jolanta
Dzierzgoń
DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ
Kobiety(50+), Nordic Kobiety,
111.
Ziółkowski Maciej
Płock
bd.
Nordic Mężczyźni,
112.
Zurel Natalia
Rypin
KB Lech Rypin
Juniorki(16-19lat),
113.
Łazarska Alicja
Działowo
bd.
Nordic Kobiety,
114.
Łazarski Marian
Działowo
Start Team Wąbrzeźno
Mężczyźni(40-49lat),
115.
Łepek Teresa
Grudziądz
Start Team Wąbrzeźno
Kobiety(20-39lat),