1.
Berebecki Roman
Rypin
KB Lech Rypin
Mężczyźni(60+),
2.
Białobłocka Ewa
Rypin
RKS Lech Rypin
Kobiety(50+),
3.
Białobłocki Jacek
Rypin
RKS Lech Rypin
Mężczyźni(60+),
4.
Bochenek Anna
Ostrołęka
bd.
Kobiety(20-39lat),
5.
Brodziński Mariusz
Bartniczka
CBR BIEGA
Mężczyźni(40-49lat),
6.
Błażejewski Mateusz
Zbiczno
bd.
Mężczyźni(20-39lat),
7.
Czaja Daniel
Warszawa
bd.
Mężczyźni(40-49lat),
8.
Dembowski Mariusz
Lidzbark
H+H Polska
Mężczyźni(40-49lat),
9.
Drozdowicz Justyna
Brodnica
CBR Biega
Kobiety(20-39lat),
10.
Gawkowski Piotr
Starogard Gd
bd.
Nordic Walking Mężczyźni,
11.
Kaczyński Daniel
Starogard Gdański
Morsy Zblewo
Mężczyźni(20-39lat),
12.
Kalinowska Justyna
Rogowo
RKS Lech Rypin
Mężczyźni(40-49lat),
13.
Karpińska Monika
Pokrzydowo
SieBiega
Kobiety(40-49lat),
14.
Karpiński Robert
Pokrzydowo
SieBiega
Mężczyźni(40-49lat),
15.
Kawski Bartłomiej
Kisielice
EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ
Mężczyźni(50-59lat),
16.
Klein Marcin
Nowe Miasto Lubawskie
bd.
Mężczyźni(20-39lat),
17.
Kogut Sławomir
Szafarnia
Kurzętnik Biega
Mężczyźni(40-49lat),
18.
Komosiński Łukasz
Górzno
bd.
Mężczyźni(20-39lat),
19.
Końpa Krzysztof
Brodnica
bd.
Mężczyźni(50-59lat),
20.
Kopczyński Piotr
Ostrowite
Zefirus Team
Mężczyźni(20-39lat),
21.
Korczak Krzysztof
Golub-Dobrzyń
bd.
Kobiety(40-49lat),
22.
Kordecki Robert
Starogard Gdański
Maratończyk Wielki Klincz
Mężczyźni(20-39lat), Nordic Walking Mężczyźni,
23.
Korecka Ola
Brzozie
bd.
Kobiety(40-49lat),
24.
Krajnik Ryszard
Nowe Miasto Lubawskie
Kurzętnik Biega
Mężczyźni(60+),
25.
Kurek Krzysztof
Nowe Gulczewo
Płock Biega No Age Limit
Mężczyźni(40-49lat),
26.
Lewandowska Karolina
Brodnica
bd.
Kobiety(20-39lat),
27.
Malcan Martyna
Golub-Dobrzyń
bd.
Kobiety(20-39lat),
28.
Mejka Mirosław
Nowe Miasto Lubawskie
bd.
Mężczyźni(50-59lat),
29.
Michalak Krzysztof
Nastajki
Ostróda Runners
Mężczyźni(40-49lat),
30.
Motofa Marcin
Wąbrzeźno
Start Team Wąbrzeźno
Mężczyźni(40-49lat),
31.
Motofa Małgorzata
Wąbrzeźno
bd.
Nordic Walking Kobiety,
32.
Napierska Marlena
Jajkowo
SieBiega
Kobiety(40-49lat),
33.
Nowakowski Marcin
Sierpc
Szczutowo Biega
Mężczyźni(40-49lat),
34.
Osowski Adam
Kisiny
Rozbiegane Działdowo
Mężczyźni(40-49lat),
35.
Patalon Adam
Marzęcice
Kurzętnik Biega
Mężczyźni(50-59lat),
36.
Piórkowska Bogumiła
Sierpc
TKKF Kubuś
Kobiety(50+), Nordic Walking Kobiety,
37.
Piórkowski Stanisław
Sierpc
TKKF Kubuś
Mężczyźni(60+), Nordic Walking Mężczyźni,
38.
Przyborkiewicz Kriss
Toruń
Pierniki Toruń
Nordic Walking Mężczyźni,
39.
Pydynkowski Łukasz
Działdowo
Rozbiegane Działdowo
Mężczyźni(20-39lat),
40.
Radomski Marcin
Płock
NW Człapski Team
Nordic Walking Mężczyźni,
41.
Rybińska Ilona
ROGOWO
RKS Lech Rypin
Kobiety(20-39lat),
42.
Rydzewska Alina
Brodnica
bd.
Kobiety(40-49lat),
43.
Skiba Sebastian
Toruń
bd.
Mężczyźni(20-39lat),
44.
Skibiński Adam
Lubień Kujawski
WKB Maratończyk Włocławek
Mężczyźni(20-39lat),
45.
Steckiewicz Edmund
Rypin
Klub Biegacza Rypin
Mężczyźni(50-59lat),
46.
Steckiewicz Iwona
Rypin
Klub Biegacza Rypin
Nordic Walking Kobiety,
47.
Sulkowski Jacek
Traczyska
bd.
Mężczyźni(20-39lat),
48.
Szarmacher Artur
Działdowo
bd.
Mężczyźni(20-39lat),
49.
Szarmacher Sebastian
Działdowo
bd.
Mężczyźni(40-49lat),
50.
Szatkowski Józef
Grudziądz
Start Team Wąbrzeżno
Mężczyźni(60+),
51.
Szpernal Beata
Plock
bd.
Kobiety(50+),
52.
Szymański Wojciech
Najmowo
CBR Biega
Mężczyźni(40-49lat),
53.
Słomska Andżelika
Golub-Dobrzyń
DOLMAR
Kobiety(50+),
54.
Słomski Mirosław
Golub-Dobrzyń
DOLMAR
Mężczyźni(50-59lat),
55.
Tuchalski Marek
Rypin
RKS Lech Rypin
Mężczyźni(60+),
56.
Wojtanis Magdalena
Toruń
SPC
Nordic Walking Kobiety,
57.
Woźniak Eliasz
Brodnica
Team Kopeć
Mężczyźni(20-39lat),
58.
Włodarczyk Dawid
Strzelce
Kutno Biega
Mężczyźni(20-39lat),
59.
Zowczak Ewa
Brodnica
bd.
Kobiety(40-49lat),
60.
Łazarski Marian
Działowo
Start Team Wąbrzeźno
Mężczyźni(40-49lat),