1.
Łegowska Izabela
Brodnica
bd.
Nordic Kobiety,
2.
Żygadło Katarzyna
Małe Łąkie
bd.
Nordic Kobiety,
3.
Żygadło Wojciech
Małe Łąkie
bd.
Mężczyźni(40-49lat),
4.
Zowczak Ewa
Brodnica
bd.
Kobiety(40-49lat),
5.
ZIÓŁKOWSKI MIECZYSŁAW
Janikowo
bd.
Mężczyźni(50-59lat),
6.
Zieliński Marcin
Lubicz Górny
Łowcy team Toruń triathlon
Mężczyźni(20-39lat),
7.
ZDROJEWSKI PAWEŁ
Wąbrzeźno
Start Team Wąbrzeźno
Mężczyźni(40-49lat),
8.
Zadura Mariusz
Brodnica
bd.
Mężczyźni(20-39lat),
9.
Wysocki Adrian
Rypin
KB Lech Rypin
Mężczyźni(20-39lat),
10.
Wrońska Dorota
Lubawa
Lubawa Kocha Biegać
Kobiety(40-49lat),
11.
Wołowska Katarzyna
Zbiczno
bd.
Nordic Kobiety,
12.
Wojtanis Magdalena
Toruń
SPC
Kobiety(40-49lat), Nordic Kobiety,
13.
Wojsyk Sebastian
Niestoja
bd.
Mężczyźni(20-39lat),
14.
WOJDYŁO MARIUSZ
Brodnica
Brodnica Biega
Mężczyźni(20-39lat),
15.
Wojas Aneta
Grudziadz
bd.
Kobiety(20-39lat),
16.
Wiśniewska Dorota
Lisnowo
bd.
Kobiety(20-39lat),
17.
Wiśniewska Dorota
Szarnoś
bd.
Kobiety(20-39lat),
18.
Wasiak Miłosława
Olsztyn
bd.
Kobiety(20-39lat),
19.
Wardowski Bartłomiej
Sopień
bd.
Nordic Mężczyźni,
20.
Walterski Sławomir
Toruń
Walterscy Team
Mężczyźni(20-39lat),
21.
Typa Aleksandra
IŁAWA
Biegająca Dzika Iławska Zołza
Kobiety(20-39lat),
22.
Tuchalski Marek
Rypin
KB Lech Rypin
Mężczyźni(60+),
23.
Tryczak Andrzej
Wąbrzeźno
Star Team Wąbrzeźno
Mężczyźni(40-49lat),
24.
Szymański Wojciech
Najmowo
bd.
Mężczyźni(40-49lat),
25.
Szrull Karolina
Grążawy
Szrull-evo
Kobiety(20-39lat),
26.
Szrull Zenon
Grążawy
Szrullewo
Mężczyźni(40-49lat),
27.
Szczepański Mateusz
Szembruk
Start Team Wąbrzeźno
Mężczyźni(20-39lat),
28.
Szatkowski Józef
Grudziądz
Morsy Grudziądz
Mężczyźni(60+),
29.
Sulkowski Jacek
Traczyska
Born To Run
Mężczyźni(20-39lat),
30.
Strugarek Magdalena
Brodnica
bd.
Nordic Kobiety,
31.
Stramski Józek
Działdowo
bd.
Mężczyźni(40-49lat),
32.
Steckiewicz Edmund
Rypin
KB Lech Rypin
Nordic Mężczyźni,
33.
Steckiewicz Iwona
Rypin
KB Lech Rypin
Nordic Kobiety,
34.
Sowiński Bogdan
Nidzica
Nidzica Biega
Mężczyźni(60+),
35.
Ślęzak Adam
Elbląg
OSP POGRODZIE
Nordic Mężczyźni,
36.
Skiba Sebastian
Toruń
bd.
Mężczyźni(20-39lat),
37.
Sędzkowska Iwona
Brodnica
Brodnicki Nordic Walking
Nordic Kobiety,
38.
Sass Szymon
Lubawa
Lubawa Kocha Biegać
Mężczyźni(20-39lat),
39.
Rzęsiewicz Jolanta
Rypin
KB Lech Rypin
Kobiety(50+),
40.
Ryłowicz Jarosław
Czernikowo
Zabiegani Czernikowo
Mężczyźni(40-49lat),
41.
RYDZEWSKA Alina
BRODNICA
bd.
Kobiety(40-49lat),
42.
Rybkowski Marcin
Brodnica
bd.
Mężczyźni(20-39lat),
43.
Rybiński Andrzej
Brodnica
bd.
Mężczyźni(20-39lat),
44.
Rudzińska Ilona
Podgórz
bd.
Kobiety(40-49lat),
45.
Radzińska-Kamyszek Ewa
Łubianka
SPC
Kobiety(50+),
46.
Radomski Marcin
Płock
NW Człapski Team
Mężczyźni(40-49lat),
47.
Pydynkowski Łukasz
Działdowo
bd.
Mężczyźni(20-39lat),
48.
Puchała Włodzimierz
Przasnysz
KS Przaśnik Przasnysz
Mężczyźni(50-59lat),
49.
Przyborkiewicz Gosia
Toruń
Pierniki Toruń
Nordic Kobiety,
50.
Przyborkiewicz Kriss
Toruń
Pierniki Toruń
Nordic Mężczyźni,
51.
Prowadzisz Justyna
Łubianka
bd.
Kobiety(40-49lat),
52.
Piskorski Piotr
Golub-Dobrzyń
EnDo Golub-Dobrzyń
Mężczyźni(40-49lat),
53.
Piórkowski Stanisław
Sierpc
TKKF kubuś Sierpc
Mężczyźni(60+),
54.
Piórkowska Bogumił
Sierpc
TKKF kubuś Sierpc
Nordic Kobiety,
55.
Pietrzak Katarzyna
Płock
bd.
Kobiety(40-49lat),
56.
Pietrzak Nela
Płock
bd.
Junior(16-19lat), Juniorki(16-19lat),
57.
Pietruszka Mikołaj
Koszalin
Tęcza Run
Mężczyźni(50-59lat),
58.
Pedrycz Hubert
Toruń
bd.
Mężczyźni(20-39lat),
59.
Pawłowski Arkadiusz
Kobyłka
ROCKANDRUN.PL
Mężczyźni(20-39lat),
60.
Patalon Adam
Marzęcice
Kurzętnik Biega
Mężczyźni(50-59lat),
61.
Paszkowski Janusz
Brodnica
bd.
Mężczyźni(60+),
62.
Pastuszak Rafał
Książki
Start Team Wąbrzeźno
Mężczyźni(40-49lat),
63.
Ostrowska Monika
Brodnica
bd.
Kobiety(40-49lat),
64.
Olszewski Adam
Rypin
KB Lech Rypin
Mężczyźni(50-59lat),
65.
Nowakowski Marcin
Płock
bd.
Mężczyźni(40-49lat),
66.
Nowakowski Marek
Turza Mała
bd.
Mężczyźni(60+),
67.
Nartowski Łukasz
Chełmża
bd.
Mężczyźni(20-39lat),
68.
Musiałowski Kazimierz
Smogorzewiec
Kamus
Mężczyźni(60+),
69.
Motyliński Krystian
Drużyny
bd.
Mężczyźni(20-39lat),
70.
Motofa Marcin
Wąbrzeźno
Start Team Wąbrzeźno
Mężczyźni(40-49lat),
71.
Mosakowski Łukasz
Brodnica
bd.
Mężczyźni(40-49lat),
72.
Milewski Benedykt
Grążawy
Samindruk Brodnica
Mężczyźni(50-59lat),
73.
Mickiewicz Jan
Grudziądz
bd.
Mężczyźni(60+), Nordic Mężczyźni,
74.
Michalski Wojciech
Bartniczka
BNW
Mężczyźni(40-49lat), Nordic Mężczyźni,
75.
Michalska Beata
Bartniczka
BNW
Kobiety(40-49lat), Nordic Kobiety,
76.
Masalski Romuald
Czernikowo
Zabiegami Czernikowo
Mężczyźni(50-59lat),
77.
Masalska Anna
Czernikowo
Zabiegami Czernikowo
Kobiety(50+),
78.
Mańka Adam
Brodnica
bd.
Junior(16-19lat),
79.
Maga-Wojsyk Kamila
Niestoja
bd.
Kobiety(20-39lat),
80.
Lubińska Milena
Brodnica
Brodnicki Nordic Walking
Kobiety(40-49lat),
81.
Liżeński Marek
Ładnówko
bd.
Nordic Mężczyźni,
82.
Liszewski Łukasz
Rypin
Fight Club Rypin
Mężczyźni(20-39lat),
83.
Lewandowska Karolina
Brodnica
bd.
Kobiety(20-39lat),
84.
Kwiatkowski Ryszard
Brodnica
Niezrzeszony
Mężczyźni(50-59lat),
85.
Kurzawińska-Jabłońska Kasia
Czarne
bd.
Kobiety(50+),
86.
Kuchnicka Katarzyna
Rogowo
KB Lech Rypin
Kobiety(20-39lat),
87.
Krępeć Natalia
Golub-Dobrzyń
bd.
Kobiety(20-39lat),
88.
Krajnik Ryszard
Nowe Miasto Lubawskie
Kurzętnik Biega
Mężczyźni(60+),
89.
Kowalski Paweł
Brodnica
bd.
Mężczyźni(50-59lat),
90.
Kostański Adam
Brodnica
Brodnica Biega
Mężczyźni(20-39lat),
91.
korecki Franciszek
Sopień
bd.
Nordic Mężczyźni,
92.
Korecka Aleksandra
Sopień
bd.
Nordic Kobiety,
93.
Koprowska Agnieszka
Lubawa
Biegam U KOLESI
Kobiety(20-39lat),
94.
Kopczyński Piotr
Lipinki
Start Team Wąbrzeźno
Mężczyźni(20-39lat),
95.
Kloskowski Dariusz
Słupsk
Sub ventum
Mężczyźni(40-49lat),
96.
Kisicki Tomasz
Radomno
Radomno Biega
Mężczyźni(20-39lat),
97.
Kawski Bartłomiej
Kisielice
EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ
Mężczyźni(50-59lat),
98.
Kamiński Mirosław
Bartniczka
PKP Radoszki
Mężczyźni(60+), Nordic Mężczyźni,
99.
Kamińska Teresa
Miesiączkowo
KB Lech Rypin
Kobiety(40-49lat),
100.
Kalota Joanna
Toruń
bd.
Kobiety(20-39lat),
101.
Kalota Tomasz
Toruń
bd.
Mężczyźni(20-39lat),
102.
Kalinowska Justyna
Rogowo
bd.
Kobiety(40-49lat),
103.
Jeziorek Dawid
Czernikowo
Zabiegani Czernikowo
Mężczyźni(20-39lat),
104.
Jasińska Patrycja
Skrwilno
bd.
Juniorki(16-19lat),
105.
Jabłoński Andrzej
CZARNE
bd.
Mężczyźni(50-59lat),
106.
Jabłońska Sylwia
Brodnica
TKKF Kolejarz Bydgoszcz
Kobiety(20-39lat),
107.
Hoffmann Jerzy
Brodnica
bd.
Nordic Mężczyźni,
108.
Głowacka Agnieszka
Zbiczno
BNW
Nordic Kobiety,
109.
Gumienik Dariusz
Szarnoś
Szarnoś Team
Mężczyźni(20-39lat),
110.
Gumienik Monika
Szarnoś
Szarnoś Team
Kobiety(20-39lat),
111.
Grzybowski Paweł
Przasnysz
KS Przyśnik Przasnysz
Mężczyźni(40-49lat),
112.
Górski Radosław
Lubawa
Run Goku Team Biegam u Kolesi
Mężczyźni(40-49lat),
113.
Gąsiorowski Dariusz
Gardeja
Gmina Gardeja Biega
Mężczyźni(40-49lat),
114.
Gąsiorowska Alina
Gardeja
Gmina Gardeja Biega
Kobiety(20-39lat),
115.
Gapiński Łukasz
Wąbrzeźno
Start Team Wąbrzeźno
Mężczyźni(20-39lat),
116.
Frącz Ilona
Brodnica
Brodnicki Nordic Walking
Kobiety(20-39lat),
117.
Fiszer Agnieszka
Brodnica
Kolarski Klub Sportowy "MASTERS BRODNICA"
Kobiety(40-49lat),
118.
Fiszer Wiktor
Brodnica
bd.
Junior(16-19lat),
119.
DYMEL PIOTR
Warszawa
bd.
Mężczyźni(60+),
120.
dOE jOHN
Brodnica
bd.
Mężczyźni(20-39lat),
121.
Derkowska Ewelina
Świecie nad Osą
bd.
Kobiety(20-39lat),
122.
Dembowski Mariusz
Lidzbark
H+H Polska
Mężczyźni(20-39lat),
123.
DĄBROWSKI LESZEK
Wąbrzeźno
Start Team Wąbrzeźno
Mężczyźni(40-49lat),
124.
Czepek Andrzej
Kurzętnik
Kurzętnik Biega
Mężczyźni(50-59lat),
125.
Cybulski Janusz
Iława
bd.
Mężczyźni(60+),
126.
Ćwiklińska Anna
Poznań
bd.
Kobiety(40-49lat),
127.
Ciszewska Magdalena
Lubawa
Lubawa Kocha Biegać
Kobiety(20-39lat),
128.
Cichowska Joanna
Ostróda
Ostróda Runners
Kobiety(20-39lat),
129.
Carbiner Izabela
Brodnica
bd.
Kobiety(40-49lat),
130.
Brodziński Mariusz
Bartniczka
bd.
Mężczyźni(40-49lat),
131.
Brodziński Mariusz
Bartniczka
bd.
Mężczyźni(40-49lat),
132.
Bielski Piotr
Radomno
Radomno Biega
Mężczyźni(40-49lat),
133.
Bielski Piotr
Radomno
Radomno Biega
Mężczyźni(40-49lat),
134.
Białobłocki Jacek
Rypin
KB Lech Rypin
Mężczyźni(60+),
135.
Białobłocka Ewa
Rypin
KB Lech Rypin
Kobiety(50+),
136.
Berent Wioletta
Skrwilno
KB Lech Rypin
Kobiety(40-49lat),
137.
Bartoszewicz Danuta
Toruń
bd.
Nordic Kobiety,
138.
Bartoszewicz Tomasz
Toruń
bd.
Nordic Mężczyźni,
139.
Barański Grzegorz
Brodncia
Masters Brodnica
Mężczyźni(50-59lat),
140.
Bajorek Piotr
Brodnica
Niezrzeszony
Mężczyźni(60+),