1.
Blachowicz Jędrzej
Komorowo
bd.
Mężczyźni,
2.
Chomentowski Grzegorz
Ostrów Mazowiecka
bd.
Bieg Honorowy (1963m),
3.
Czartoszewski Szymon
Szepietowo
bd.
Mężczyźni,
4.
Duda Dorota
Ostrów Mazowiecka
bd.
Bieg Honorowy (1963m),
5.
Duda Łukasz
Komorowo
bd.
Mężczyźni,
6.
Godlewski Paweł Kamil
Szulborze Wielkie
bd.
Mężczyźni,
7.
Grabowska Wioleta
Stara Grabownica
bd.
Kobiety,
8.
grodzka ewelina
Ostrów Mazowiecka
bd.
Bieg Honorowy (1963m),
9.
GRODZKI Robert
ZAMBRÓW
bd.
Bieg Honorowy (1963m),
10.
jasionek Andrzej
Ostrów Mazowiecka
bd.
Bieg Honorowy (1963m),
11.
Kacprzyk Damian
Ostrów Mazowiecka
bd.
Mężczyźni,
12.
kempisty Mieczysław
ugniewo
bd.
Mężczyźni,
13.
Kempisty Teresa
Ugniewo
bd.
Kobiety,
14.
Kolasińska Anna Katarzyna
Ostrów Mazowiecka
bd.
Bieg Honorowy (1963m),
15.
Kolator Witold
Ostrów Mazowiecka
bd.
Mężczyźni,
16.
kulesza bożena
Ostrów Maowiecka
bd.
Bieg Honorowy (1963m),
17.
Malik Magdalena
Ostrów Mazowiecka
bd.
Kobiety,
18.
Nowak Olga
Podborze
bd.
Kobiety,
19.
Podbielski Kamil
Ostrów Mazowiecka
bd.
Mężczyźni,
20.
Polakowska Marta
Ostrów Mazowiecka
bd.
Bieg Honorowy (1963m),
21.
Polakowska Zuzanna
Ostrów Mazowiecka
bd.
Bieg Honorowy (1963m),
22.
Polakowski Paweł
Ostrów Mazowiecka
bd.
Bieg Honorowy (1963m),
23.
Polakowski Łukasz
Ostrów Mazowiecka
bd.
Bieg Honorowy (1963m),
24.
Ponichtera Slawek
Białebłoto - Stara Wieś
bd.
Mężczyźni,
25.
Potoczny Robert
Olszewnica Stara
bd.
Mężczyźni,
26.
Przybysz Klaudia
Ostrow Maz
bd.
Bieg Honorowy (1963m),
27.
Przybysz Sandra
Ostrow Maz
bd.
Bieg Honorowy (1963m),
28.
Rogalski Kamil
Ostrow Maz.
bd.
Mężczyźni,
29.
Siejk Marcela
Ostrow Maz
bd.
Bieg Honorowy (1963m),
30.
Siulkowski Tomek
Ostrów Maz
bd.
Mężczyźni,
31.
Skowrońska Ola
Ostrów Mazowiecka
bd.
Bieg Honorowy (1963m),
32.
Skowroński Kuba
Ostrów Mazowiecka
bd.
Mężczyźni,
33.
Skowroński Maciej
Warszawa
bd.
Mężczyźni,
34.
Skowroński Wojciech
Ostrów Mazowiecka
bd.
Bieg Honorowy (1963m),
35.
Skrzecz Adam
Ostrów Mazowiecka
bd.
Mężczyźni,
36.
Sokołowska Urszula
Chmielewo
bd.
Kobiety,
37.
Sośnicki Damian
Nowa Wieś
bd.
Mężczyźni,
38.
STAŃCZUK LESZEK
CHODÓW
bd.
Mężczyźni,
39.
Szeligowski Kamil
Andrzejewo
bd.
Mężczyźni,
40.
Tabędzka Katarzyna
Szumowo
bd.
Kobiety,
41.
Wojtkowski Dariusz
Małkinia Górna
bd.
Mężczyźni,
42.
Zabudowska Joanna
Czyżew
bd.
Kobiety,
43.
Zęgota Alicja
Ostrów Mazowiecka
bd.
Kobiety, Bieg Honorowy (1963m),
44.
Zęgota Justyna
Ostrów Mazowiecka
bd.
Kobiety,
45.
zęgota klaudia
Ostrów Maowiecka
bd.
Bieg Honorowy (1963m),
46.
Zęgota Rafał
Ostrów Mazowiecka
bd.
Mężczyźni,
47.
Zielonka Tomasz
Andrzejewo
bd.
Mężczyźni,
48.
Kamiński Stanisław
Nadarzyn
1958
Mężczyźni,
49.
Rostek Olga
Węgrów
Aktywni Węgrów
Bieg Honorowy (1963m),
50.
Kowalczyk Roman
Ostrołęka
Biegamy Dla zdrowia
Mężczyźni,
51.
NIEWIAROWSKA ANNA
CIECHANOWIEC
CIECHANOWIEC BIEGA
Kobiety, Bieg Honorowy (1963m),
52.
Poręba Lech
Wyszków
KB Wyszków
Mężczyźni,
53.
Stefańczyk Jakub
Kaczkowo Stare 30
LŁKS PREFBET ŚNIADOWO ŁOMŻA
Mężczyźni,
54.
Suchta Marcin
Kosewo
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
Mężczyźni,
55.
Gołaszewski Sebastian
Ostrów Mazowiecka
Następny Krok
Mężczyźni,
56.
GRODZKI Sebastian
ZAMBRÓW
Olimpia Zambrów
Bieg Honorowy (1963m),
57.
CICH MARIUSZ
KOMOROWO
OSTRÓW BIEGA
Mężczyźni, Bieg Honorowy (1963m),
58.
Gawkowski Artur
Ostrów Mazowiecka
Ostrów Biega
Mężczyźni,
59.
Gałążka Sławomir
Ostrów Mazowiecka
Ostrów Biega
Mężczyźni,
60.
Gałązka Sławomir
Ostrów Mazowiecka
Ostrów Biega
Mężczyźni,
61.
Konrad Marek
Ostrów Mazowiecka
Ostrów Biega
Mężczyźni,
62.
Kowalczyk Grażyna
Ostrów Mazowiecka
Ostrów Biega
Kobiety,
63.
Kowalczyk Sławomir
Ostrów Mazowiecka
Ostrów Biega
Mężczyźni,
64.
Kołodziejczyk Marta
Ostrów Mazowiecka
Ostrów Biega
Bieg Honorowy (1963m),
65.
Kołodziejski Arkadiusz
Małkinia Górna
Ostrów Biega
Mężczyźni,
66.
Obuchowski Paweł
Ostrów-Maz
Ostrów Biega
Mężczyźni,
67.
Obuchowski Paweł
Ostrów-Maz
Ostrów Biega
Mężczyźni, Bieg Honorowy (1963m),
68.
Obuchowski Paweł
Ostrów Maz.
Ostrów Biega
Mężczyźni, Bieg Honorowy (1963m),
69.
Pasiak Marcin
Ostrów Mazowiecka
Ostrów Biega
Mężczyźni, Bieg Honorowy (1963m),
70.
Pieńkowska Elwira
Zastawie
Ostrów Biega
Kobiety,
71.
Potomska Dominika
Ostrów Mazowiecka
Ostrów Biega
Kobiety,
72.
ROMEJKO DARIUSZ
Komorowo
OSTRÓW BIEGA
Mężczyźni, Bieg Honorowy (1963m),
73.
Romejko Piotr
Komorowo
Ostrów Biega
Mężczyźni, Bieg Honorowy (1963m),
74.
Sielecki Michał
Komorowo
Ostrów Biega
Mężczyźni,
75.
Szulborski Andrzej
Czyzew
Ostrow biega
Mężczyźni,
76.
Uścińska Marta
Ostrów Mazowiecka
Ostrów Biega
Kobiety,
77.
Żach Marcin
Ostrów Mazowiecka
Ostrów Biega
Mężczyźni,
78.
Łojek Michał
Komorowo
Ostrów Biega
Mężczyźni,
79.
Grochowski Paweł
Ostrów Mazowiecka
OSTRÓW BIEGA / SPARTANIE DZIECIOM
Mężczyźni,
80.
Ogrodnik Daniel
Ostrów Mazowiecka
Ostrów Mazowiecka
Mężczyźni,
81.
Nowak Paweł
Kalinowo
Roch Jasienica
Mężczyźni,
82.
Rakowska-Moczadło Ewa
Komorowo
Zwinne Nóżki
Kobiety,