1.
Górski Kacper
Agnieszkowo
bd.
Mężczyźni(16-19lat)5km,
2.
Górski Krystian
Agnieszkowo
bd.
Mężczyźni(20-29lat)5km,
3.
Motyliński Krystian
Bobrowo
bd.
Mężczyźni(30-39lat)10km,
4.
Anzel Jerzy
Brodnica
Brodnica Biega
Mężczyźni(Open)2km,
5.
Anzel Marlena
Brodnica
Brodnica Biega
Kobiety(Open)2km,
6.
Bajorek Piotr
Brodnica
Niezrzeszony
Mężczyźni(60+)5km,
7.
Burszta Bartłomiej
Brodnica
bd.
Mężczyźni(30-39lat)10km,
8.
Ciepcieliński Dawid
Brodnica
bd.
Mężczyźni(30-39lat)5km,
9.
Drozdowicz Justyna
Brodnica
IP-Serwis.pl
Kobiety(30-39lat)5km,
10.
Jabłońska Sylwia
Brodnica
bd.
Kobiety(30-39lat)10km,
11.
Kaczmarek Aleksandra
Brodnica
SP Szabda
Kobiety(20-29lat)5km,
12.
Kaczyński Jacek
Brodnica
Osoba Prywatna
Mężczyźni(40-49lat)5km,
13.
Klakus Mariusz
Brodnica
bd.
Mężczyźni(30-39lat)5km,
14.
Końpa Krzysztof
Brodnica
bd.
Mężczyźni(50-59lat)5km,
15.
Kostański Adam
Brodnica
Brodnica Biega
Mężczyźni(30-39lat)10km,
16.
Kuźniarski Tomasz
Brodnica
bd.
Mężczyźni(20-29lat)5km,
17.
Kwiatkowski Ryszard
Brodnica
Niezrzeszony
Mężczyźni(50-59lat)10km,
18.
Laskowski Michał
Brodnica
bd.
Mężczyźni(30-39lat)5km,
19.
LEWANDOWSKA KAROLINA
Brodnica
bd.
Kobiety(30-39lat)10km,
20.
LEWANDOWSKI MACIEJ
Brodnica
bd.
Mężczyźni(30-39lat)10km,
21.
Mosakowski Łukasz
Brodnica
bd.
Mężczyźni(40-49lat)10km,
22.
Mrówczyński Krzysztof
Brodnica
bd.
Mężczyźni(50-59lat)5km,
23.
Niewidziała Łukasz
Brodnica
bd.
Mężczyźni(30-39lat)10km,
24.
Osiński Dawid
Brodnica
bd.
Mężczyźni(30-39lat)10km,
25.
Ostrowska Monika
Brodnica
CBR Biega
Kobiety(40-49lat)5km,
26.
Paszkowski Janusz
Brodnica
bd.
Mężczyźni(60+)10km,
27.
Rybiński Andrzej
Brodnica
CBR BIEGA
Mężczyźni(30-39lat)10km,
28.
RYBKOWSKI MARCIN
Brodnica
bd.
Mężczyźni(30-39lat)10km,
29.
RYDZEWSKA ALINA
Brodnica
bd.
Kobiety(40-49lat)10lat,
30.
Sternicka Gabriela
Brodnica
Brodnica Biega
Kobiety(50-59lat)5km,
31.
Wiśniewska Marta
Brodnica
SP Szabda
Kobiety(30-39lat)5km,
32.
Wolski Wojciech
Brodnica
bd.
Mężczyźni(40-49lat)10km,
33.
Zadura Mariusz
Brodnica
bd.
Mężczyźni(30-39lat)10km,
34.
Zowczak Ewa
Brodnica
bd.
Kobiety(40-49lat)10lat,
35.
Żulewski Adam
Brodnica
bd.
Mężczyźni(30-39lat)10km,
36.
Staniszewska Wioleta
Brzezinki
Sie Biega
Kobiety(30-39lat)10km,
37.
Staniszewski Krzysztof
Brzezinki
bd.
Mężczyźni(30-39lat)10km,
38.
Tkaczuk Jolanta
Chrząstowo
TG SOKÓŁ GNIEWKOWO
Kobiety(50-59lat)5km,
39.
Marcinkowska Martyna
Ciechocin
Zawsze Do Celu GD
Kobiety(16-19lat)5km,
40.
Marcinkowska Marzena
Ciechocin
ZawszeDoCelu G-D
Kobiety(40-49lat)5km,
41.
Florkiewicz Justyna
Cielęta
bd.
Kobiety(Open)2km,
42.
Śliwińska Anna
Cielęta
Brodnica Biega
Kobiety(Open)2km,
43.
Kowalska Agnieszka
Działdowo
Ks Schulo Team Działdowo
Kobiety(40-49lat)5km,
44.
Kołakowski Rafał
Działdowo
KS SCHULO TEAM DZIAŁDOWO
Mężczyźni(40-49lat)5km,
45.
Dłoniak Edmund
Gniewkowo
TG SOKÓŁ GNIEWKOWO
Mężczyźni(60+)5km,
46.
Roszak Marzena
Gniewkowo
bd.
Kobiety(20-29lat)5km,
47.
Roszak Zbigniew
Gniewkowo
bd.
Mężczyźni(30-39lat)5km,
48.
Badowska Danuta
Golub-Dobrzyń
ZawszeDoCelu G-D
Kobiety(50-59lat)5km,
49.
Kucharska Wioletta
Golub-Dobrzyń
Zawsze Do Celu
Kobiety(40-49lat)10lat,
50.
Kucharski Marek
Golub-Dobrzyń
ZawszeDoCelu
Mężczyźni(40-49lat)5km,
51.
Milewski Benedykt
Grążawy
bd.
Mężczyźni(50-59lat)10km,
52.
Szrull Karolina
Grążawy
CBR BIEGA
Kobiety(30-39lat)10km,
53.
Szrull Zenon
Grążawy
Szrullewo
Mężczyźni(40-49lat)5km,
54.
Wojciechowska Michalina
Iłowo-osada
bd.
Kobiety(40-49lat)10lat,
55.
RZEPKA RYSZARD
JABŁOMOWO POMORSKIE
Kurzętnik Biega
Mężczyźni(50-59lat)10km,
56.
Korzeński Wojciech
Karbowo
bd.
Mężczyźni(40-49lat)5km,
57.
Lewandowska Monika
Karbowo
bd.
Kobiety(Open)2km,
58.
Olejnik Sebastian
Karbowo
bd.
Mężczyźni(30-39lat)5km,
59.
Pąk Krzysztof
Karbowo
bd.
Mężczyźni(30-39lat)5km,
60.
Kozłowski Jan
Kruszynki
Sołtys Kruszynki
Mężczyźni(50-59lat)10km,
61.
Kozłowski Mateusz
Kruszynki
FizjoTeam
Mężczyźni(30-39lat)10km,
62.
Szymański Jerzy
Kurzętnik
Kurzętnik Biega
Mężczyźni(60+)5km,
63.
Gola Grzegorz
Markowo
TG SOKÓŁ GNIEWKOWO
Mężczyźni(50-59lat)5km,
64.
Pawłowski Mariusz
Marzęcice
Kurzętnik biega
Mężczyźni(40-49lat)5km,
65.
Kamińska Teresa
Miesiączkowo
KB Lech Rypin
Kobiety(40-49lat)10lat,
66.
Graczyk Kamil
Mszano
bd.
Mężczyźni(30-39lat)10km,
67.
Kubit Iwona
Mława
bd.
Kobiety(40-49lat)10lat,
68.
KUBIT TADEUSZ
MŁAWA
bd.
Mężczyźni(40-49lat)10km,
69.
Kuciejczyk Henryk
Mława
Tempo Mława
Mężczyźni(60+)10km,
70.
Szymański Wojciech
Najmowo
bd.
Mężczyźni(40-49lat)10km,
71.
Kramarenko Joanna
Nowe Miasto Lub.
Fabio Team
Kobiety(30-39lat)5km,
72.
Czepek Andrzej
Nowe Miasto Lubawskie
Kurzętnik biega
Mężczyźni(50-59lat)5km,
73.
Klein Marcin
Nowe Miasto Lubawskie
bd.
Mężczyźni(30-39lat)10km,
74.
Kramarenko Marek
Nowe Miasto Lubawskie
Fabio Team
Mężczyźni(30-39lat)5km,
75.
Mejka Mirosław
Nowe Miasto Lubawskie
bd.
Mężczyźni(50-59lat)5km,
76.
Żuchowski Bartosz
Plonne
bd.
Mężczyźni(20-29lat)5km,
77.
Rudzińska Ilona
Podgórz
CBR Biega
Kobiety(40-49lat)5km,
78.
Degner Damian
PŁOCK
Gruby Team
Mężczyźni(20-29lat)5km,
79.
Radomski Marcin
Płock
Biegam W Sfetsze
Mężczyźni(40-49lat)5km,
80.
Żuchowska Anna
Płonne
bd.
Kobiety(20-29lat)5km,
81.
Fedoryszyn Katarzyna
Radomin
ZawszeDoCelu Golub-Dobrzyń
Kobiety(20-29lat)5km,
82.
Żuchowska Katarzyna
Radomin
Eko opał Płonne
Kobiety(40-49lat)5km,
83.
Żuchowski Jozef
Radomin
Eko opał Płonne
Mężczyźni(50-59lat)5km,
84.
Boniecka Teresa
Rętwiny
Zawsze Do Celu G-D
Kobiety(40-49lat)5km,
85.
Jastrzębska Katarzyna
Rypin
KB Lech Rypin
Kobiety(30-39lat)10km,
86.
Steckiewicz Edmund
Rypin
Klub Biegacza Rypin
Mężczyźni(40-49lat)10km,
87.
Steckiewicz Edwin
Rypin
KB lech Rypin
Mężczyźni(20-29lat)10km,
88.
Kęsicki Jakub
Strzygi
bd.
Mężczyźni(16-19lat)10km,
89.
Golmanowski Krzysztof
Sugajenko
KURZĘTNIK BIEGA
Mężczyźni(40-49lat)10km,
90.
Turowski Leszek
Świedziebnia
Samindruk Brodnica
Mężczyźni(30-39lat)5km,
91.
Szczepkowski Tomasz
Szabda
Brodnica Biega
Mężczyźni(40-49lat)5km,
92.
Kogut Sławomir
Szafarnia
Kurzętnik biega
Mężczyźni(40-49lat)5km,
93.
Burszta Bartosz
Szczuka
OSP Szczuka
Mężczyźni(30-39lat)10km,
94.
Klukowski Miłosz
Szczuka
Brak
Mężczyźni(Open)2km,
95.
Sulkowski Jacek
Traczyska
bd.
Mężczyźni(30-39lat)10km,
96.
Dąbrowska Sylwia
Wąbrzeźno
START TEAM WĄBRZEŹNO
Kobiety(40-49lat)5km,
97.
Dąbrowski Leszek
Wąbrzeźno
START TEAM WĄBRZEŹNO
Mężczyźni(40-49lat)10km,
98.
Gapiński Łukasz
Wąbrzeźno
Start Team Wąbrzeźno
Mężczyźni(30-39lat)10km,
99.
ZDROJEWSKI PAWEŁ
Wąbrzeźno
Start Team Wąbrzeźno
Mężczyźni(40-49lat)10km,
100.
Rzepka Andrzej
Wielki Głęboczek
Morsy Głęboczek
Mężczyźni(40-49lat)5km,
101.
Rzepka Ewa
Wielki Głęboczek
Morsy Głęboczek
Kobiety(40-49lat)5km,