1.
Badowska Danuta
Golub-Dobrzyń
ZawszeDoCelu G-D
Kobiety(50-59lat)5km,
2.
Bajorek Piotr
Brodnica
Niezrzeszony
Mężczyźni(60+)5km,
3.
Bartosz Marek
Kikół
GKS Fabianki
Mężczyźni(40-49lat)10km,
4.
Bartosz Mariola
Kikół
bd.
Kobiety(40-49lat)10km,
5.
Berebecki Roman
Rypin
KB Lech Rypin
Nordic Mężczyźni Open,
6.
Berent Wioletta
Skrwilno
Klub Biegacza Rypin
Kobiety(40-49lat)5km,
7.
Białobłocka Ewa
Rypin
KB Rypin
Kobiety(60+)5km,
8.
Białobłocki Jacek
Rypin
KB Rypin
Mężczyźni(60+)10km,
9.
Boniecka Teresa
Rętwiny
bd.
Kobiety(40-49lat)5km,
10.
Borczyński Grzegorz
Radziejów
BSPK TEAM
Mężczyźni(40-49lat)10km,
11.
Borkowska Izabela
Golub-Dobrzyń
Olimpiady Specjalne Młode Wilki
Nordic Kobiety Open,
12.
Borkowski Jarosław
Golub-Dobrzyń
Olimpiady Specjalne Młode Wilki
Nordic Mężczyźni Open,
13.
Borowski Jarek
Kowalewo Pomorskie
GTR Golub-Dobrzyń
Mężczyźni(40-49lat)5km,
14.
Brzuskiewicz Paweł
Golub-Dobrzyń
GTR GOLUB-DOBRZYŃ
Mężczyźni(30-39lat)10km,
15.
Chmielewski Bartosz
Rypin
KB Rypin
Mężczyźni(30-39lat)10km,
16.
Cyrankowski Marcin
Golub-Dobrzyń
bd.
Mężczyźni(20-29lat)5km,
17.
Drawert Ewa
Łubki
bd.
Kobiety(40-49lat)5km,
18.
Drzewiecki Damian
Pruszków
bd.
Mężczyźni(30-39lat)10km,
19.
DRZEWIECKI JAROSŁAW
Warszawa
bd.
Mężczyźni(30-39lat)10km,
20.
Dworecka Agata
Dębowa Łąka
KS FUTGOL
Nordic Kobiety Open,
21.
Dworecki Rafał
Dębowa Łąka
KS FUTGOL
Mężczyźni(30-39lat)5km,
22.
Fabiańska Magdalena
Adamki
bd.
Nordic Kobiety Open,
23.
Fedoryszyn Katarzyna
Radomin
ZawszeDoCelu Golub-Dobrzyń
Kobiety(20-29lat)5km,
24.
FOKSIŃSKI JACEK
GOLUB-DOBRZYŃ
NIEZRZESZONY
Mężczyźni(40-49lat)5km,
25.
Foksiński Mariusz
Golub-Dobrzyń
ENDO GOLUB-DOBRZYŃ
Mężczyźni(40-49lat)5km,
26.
Gerka Krzysztof
Brzuze
KB Lech Rypin
Mężczyźni(60+)5km,
27.
Gęsiarz Monika
Płock
bd.
Kobiety(30-39lat)10km,
28.
Gęsiarz Szymon
Płock
bd.
Mężczyźni(30-39lat)10km,
29.
Górtowska Aneta
Golub-Dobrzyń
bd.
Kobiety(30-39lat)5km,
30.
Greszkiewicz Dawid
Lipno
Pigwowiec Japoński Krzyżówki
Mężczyźni(20-29lat)5km,
31.
Greszkiewicz Krzysztof
Lipno
bd.
Mężczyźni(30-39lat)5km,
32.
Gurtowska Katrzyna
Zbójno
bd.
Nordic Kobiety Open,
33.
Gutral Magdalena
Wloclawek
WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK
Kobiety(40-49lat)10km,
34.
Guzowska Karolina
Golub-Dobrzyń
ZawszeDoCelu Golub-Dobrzyń
Kobiety(30-39lat)5km,
35.
Hejza Piotr
Nadróż
KB Lech Rypin
Mężczyźni(30-39lat)5km,
36.
Hoffmann Jerzy
Brodnica
GMP Brodnica
Mężczyźni(50-59lat)5km,
37.
Iglewski Igor
Łukaszewo
bd.
Mężczyźni(30-39lat)5km,
38.
Jachowski Sebastian
Łukaszewo
bd.
Mężczyźni(20-29lat)5km,
39.
Jasiński Bartosz
Golub-Dobrzyń
bd.
Mężczyźni(20-29lat)5km,
40.
Jasiński Sylwester
Ośmiałowo
WKB Maratończyk Włocławek
Nordic Mężczyźni Open,
41.
Jastrzębska Katarzyna
Rypin
KB Lech Rypin
Kobiety(30-39lat)10km,
42.
Jaworska Anna
Zbójno
bd.
Kobiety(30-39lat)5km,
43.
Jóźwiak Marianna
Włocławek
Serce Nordica Włocławek
Nordic Kobiety Open,
44.
Jóźwiak Łukasz
Włocławek
Serce Nordica Włocławek
Mężczyźni(50-59lat)5km, Nordic Mężczyźni Open,
45.
Judycki Marcin
Zosin
BSPK TEAM
Mężczyźni(30-39lat)10km,
46.
Kalinowska Justyna
Rogowo
Klub Biegacza Rypin
Kobiety(40-49lat)10km,
47.
Karbowska Ewelina
Ciepień
bd.
Kobiety(30-39lat)5km,
48.
Karpińska Monika
Pokrzydowo
SieBiega
Kobiety(40-49lat)10km,
49.
Karpiński Paweł
Golub-Dobrzyń
#ZakolaTeam
Mężczyźni(20-29lat)5km,
50.
Karpiński Robert
Pokrzydowo
SieBiega
Mężczyźni(40-49lat)10km,
51.
Karpiński Sławomir
Golub-Dobrzyn
EnDo Golub-Dobrzyn
Mężczyźni(30-39lat)5km,
52.
Kiełbasa Dariusz
Gąbin
TKKF PŁOCK
Mężczyźni(50-59lat)10km,
53.
Kopaczel Paweł
Rybno
Biegam U KOLESI/Legia Run Club
Mężczyźni(30-39lat)5km,
54.
Korczak Krzysztof
Golub-Dobrzyń
Endo Golub-Dobrzyń
Mężczyźni(30-39lat)5km,
55.
Kozerski Jacek
Golub-Dobrzyń
bd.
Mężczyźni(40-49lat)5km,
56.
Krajnik Krystian
Rypin
KB LECH RYPIN
Mężczyźni(30-39lat)10km,
57.
Kucharska Wioletta
Golub-Dobrzyń
ZawszeDoCelu
Kobiety(40-49lat)5km,
58.
Kucharski Marek
Golub-Dobrzyń
ZawszeDoCelu
Mężczyźni(40-49lat)10km,
59.
Kukielska Katarzyna
Działyń
bd.
Kobiety(40-49lat)5km,
60.
Kunecki Dariusz
Włocławek
WKB Maratończyk Włocławek
Mężczyźni(30-39lat)10km,
61.
Lewandowska Agnieszka
Golub-Dobrzyń
bd.
Nordic Kobiety Open,
62.
Lewandowska Ania
Golub Dobrzyń
ZawszeDoCelu
Kobiety(30-39lat)5km,
63.
Lewandowski Wojciech
Lipno
bd.
Mężczyźni(60+)5km,
64.
Lipińska Małgorzata
Golub-Dobrzyń
bd.
Kobiety(40-49lat)5km,
65.
Lubański Tomasz
Włocławek
Serce Nordica Włocławek
Mężczyźni(60+)5km, Nordic Mężczyźni Open,
66.
Magrian Leszek
Dobrzejewice
bd.
Mężczyźni(40-49lat)5km,
67.
Makowska Justyna
Zbójno
bd.
Nordic Kobiety Open,
68.
Masalska Anna
Czernikowo
Zabiegami Czernikowo
Kobiety(50-59lat)10km,
69.
Masalski Romuald
Czernikowo
Zabiegani Czernikowo
Mężczyźni(50-59lat)10km,
70.
Matuszewska Elżbieta
Włocławek
WKB Maratończyk
Kobiety(40-49lat)5km,
71.
Mazerski Filip
Pigża
bd.
Mężczyźni(20-29lat)10km,
72.
Mazerski Jarosław
Toruń
bd.
Mężczyźni(30-39lat)10km,
73.
Małkińska-Bięga Dorota
Bydgoszcz
bd.
Kobiety(30-39lat)5km,
74.
Mężykowski Paweł
Zbójno
BSPK TEAM
Mężczyźni(30-39lat)5km,
75.
Michalska Beata
Bartniczka
bd.
Nordic Kobiety Open,
76.
Michalski Wojciech
Bartniczka
bd.
Nordic Mężczyźni Open,
77.
Moczyński Leszek
Bydgoszcz
Bydgoszcz Biega
Mężczyźni(60+)10km,
78.
Modrzejewski Mateusz
Golub-Dobrzyń
EnDo Golub-Dobrzyń
Mężczyźni(30-39lat)5km,
79.
Muchewicz Bartosz
Działyń
bd.
Mężczyźni(20-29lat)5km,
80.
Napierska Marlena
Brzozie
SieBiega
Kobiety(40-49lat)10km,
81.
Nartowski Łukasz
Górsk
bd.
Mężczyźni(30-39lat)10km,
82.
Olszewska Ewa
Gniewkowo
bd.
Kobiety(40-49lat)10km,
83.
Olszewski Adam
Rypin
KB Lech Rypin
Mężczyźni(50-59lat)5km,
84.
Olszewski Rafał
Gniewkowo
bd.
Mężczyźni(40-49lat)10km,
85.
Orciuch Andrzej
Rypin
KB Lech Rypin
Mężczyźni(30-39lat)5km, Nordic Mężczyźni Open,
86.
Ornowska Joanna
Warszawa
bd.
Kobiety(20-29lat)5km,
87.
Pankiewicz EWELINA
ZBÓJNO
bd.
Kobiety(30-39lat)5km,
88.
Pankiewicz Piotr
Zbójno
bd.
Mężczyźni(40-49lat)5km,
89.
Pasternak Robert
Włocławek
WKB Maratończyk Włocławek
Mężczyźni(40-49lat)5km,
90.
Pawlewicz Zofia
Rembiocha
bd.
Kobiety(40-49lat)5km,
91.
Piasecki Krzysztof
Włocławek
WKB Maratończyk Włocławek
Mężczyźni(30-39lat)10km,
92.
Piątkowski Mariusz
Golub-Dobrzyń
EnDo Golub-Dobrzyń
Mężczyźni(40-49lat)5km,
93.
Pietrzak Michał
Włocławek
WKB Maratończyk Włocławek
Mężczyźni(16-19lat)5km,
94.
Pikulski Rafał
Litychowo
BSPK Team
Mężczyźni(40-49lat)10km,
95.
Piórkowski Karol
Golub-Dobrzyń
RazemTrenujemySport
Mężczyźni(40-49lat)5km,
96.
Piotrowska Dominika
Golub-Dobrzyń
bd.
Kobiety(30-39lat)10km,
97.
Piskorski Piotr
Golub-Dobrzyń
EnDo Golub-Dobrzyń
Mężczyźni(40-49lat)5km,
98.
Pniewski Maciej
Golub-Dobrzyń
Agrolok Sport Team
Mężczyźni(40-49lat)5km,
99.
Podolak Piotr
Golub-Dobrzyń
bd.
Mężczyźni(20-29lat)5km,
100.
Pokorzyński Paweł
Czernikowo
ZABIEGANI CZERNIKOWO
Mężczyźni(40-49lat)10km,
101.
Pydynkowski Łukasz
Działdowo
Rozbiegane Działdowo
Mężczyźni(20-29lat)10km,
102.
Reszkowski Mariusz
Toruń
Zabiegani Czernikowo
Mężczyźni(30-39lat)5km,
103.
Ruciński Kacper
Golub-Dobrzyń
bd.
Mężczyźni(20-29lat)5km,
104.
Rumiński Waldemar
Głogowo
Niezrzeszony
Mężczyźni(40-49lat)5km,
105.
Rutkowski Oskar
Wielgie
Rcr - Run Cross Rozgarty
Mężczyźni(16-19lat)5km,
106.
RYBIŃSKA ILONA
ROGOWO
Klub Biegacza Rypin
Kobiety(30-39lat)10km,
107.
Rybiński Piotr
Golub-Dobrzyń
GTR GOLUB-DOBRZYŃ
Mężczyźni(40-49lat)5km,
108.
Ryłowicz Jarosław
Czernikowo
Zabiegani Czernikowo
Kobiety(40-49lat)10km,
109.
Rzepecki Patryk
Czernikowo
Zabiegani Czernikowo
Mężczyźni(30-39lat)10km,
110.
Rzęsiewicz Jolanta
Rypin
KB lech Rypin
Kobiety(50-59lat)5km,
111.
Silkowska Julia
Pustki Działyńskie
bd.
Nordic Kobiety Open,
112.
Sorger Patryk
Dulsk
Iskra Dulsk
Mężczyźni(20-29lat)10km,
113.
Sowiński Bogdan
Nidzica
Nidzica Biega
Mężczyźni(60+)10km,
114.
Stachowski Jakub
Zbójno
bd.
Mężczyźni(20-29lat)5km,
115.
Stachulak Wioletta
Kurkocin
RazemTrenujemySport
Kobiety(40-49lat)5km,
116.
Staniszewska Wioleta
Zbiczno
Sie Biega
Nordic Kobiety Open,
117.
Staniszewski Krzysztof
Zbiczno
Sie Biega
Mężczyźni(30-39lat)10km,
118.
Steckiewicz Edmund
Rypin
Klub Biegacza Rypin
Mężczyźni(40-49lat)10km,
119.
Steckiewicz Edwin
Rypin
KB lech Rypin
Mężczyźni(20-29lat)10km,
120.
Steckiewicz Iwona
Rypin
Klub Biegacza Rypin
Nordic Kobiety Open,
121.
Strzelecki Konrad
Kruszyn
WKB MARATOŃCZYK Włocławek
Mężczyźni(40-49lat)10km,
122.
Szałwińska Aleksandra
Rętwiny
bd.
Nordic Kobiety Open,
123.
Szczutkowski Karol
Golub-Dobrzyń
bd.
Mężczyźni(30-39lat)10km,
124.
Sztenderewicz RENATA
WŁOCŁAWEK
bd.
Kobiety(40-49lat)5km,
125.
Słomska Andżelika
Golub-Dobrzyń
GTR Golub-Dobrzyń
Kobiety(50-59lat)5km,
126.
Słomski Mirosław
Golub-Dobrzyń
GTR
Mężczyźni(40-49lat)5km,
127.
Tuchalski Marek
Rypin
KB Rypin
Mężczyźni(60+)10km,
128.
Turalski Marcin
Rypin
KB Lech Rypin
Mężczyźni(40-49lat)10km,
129.
Tutak Mikołaj
Toruń
bd.
Mężczyźni(20-29lat)10km,
130.
TWAROWSKI Karol
TORUŃ
PARKRUN TORUŃ
Mężczyźni(40-49lat)10km,
131.
Tymczewska Alicja
Chełmża
bd.
Kobiety(20-29lat)10km,
132.
Warlikowska Karolina
Toruń
SPC
Kobiety(20-29lat)5km,
133.
Warlikowski Stanisław
Zbójno
bd.
Mężczyźni(30-39lat)5km,
134.
Wiśniewski Marcin
Golub-Dobrzyń
bd.
Mężczyźni(30-39lat)5km,
135.
Wojtanis Magdalena
Toruń
SPC
Nordic Kobiety Open,
136.
Woźniak Joanna
Zbójno
bd.
Kobiety(30-39lat)5km,
137.
Woźniak Krzysztof
Zbójno
bd.
Mężczyźni(40-49lat)5km,
138.
Wysocki Adrian
Rypin
KB Lech Rypin
Mężczyźni(20-29lat)5km,
139.
Żabiński Radosław
Włocławek
WKB Mararończyk Włocławek
Mężczyźni(30-39lat)10km,
140.
Zabrocki Adam
Bydgoszcz
SHUGO
Mężczyźni(40-49lat)10km,
141.
Zielińska Barbara
Chełmża
SHUGO
Kobiety(40-49lat)10km,
142.
Zielonka Łukasz
Zbójno
bd.
Nordic Mężczyźni Open,
143.
Żuchowska Katarzyna
Radomin
Eko opał Płonne
Kobiety(40-49lat)5km,
144.
Żuchowski Bartosz
Radomin
Eko opał Płonne
Mężczyźni(20-29lat)5km,
145.
Żuchowski Józef
Radomin
EKO-OPAŁ PŁONNE
Mężczyźni(50-59lat)5km,
146.
Żulewski Adam
Brodnica
KPP Golub-Dobrzyń
Mężczyźni(30-39lat)10km,
147.
Żytowiecki Dawid
Rypin
KB Rypin
Mężczyźni(40-49lat)10km,
148.
Łazarska Alicja
Działowo
Start Team Wąbrzeźno
Nordic Kobiety Open,
149.
Łazarski Marian
Działowo
Start Team Wąbrzeźno
Mężczyźni(40-49lat)5km,
150.
Blumkowski Michał
Golub-Dobrzyń
BSPK Team
Mężczyźni(20-29lat)5km,
151.
Deresz Mariusz
Toruń
bd.
Mężczyźni(40-49lat)10km,
152.
Dobrowolski Stanisław
Plebanka
bd.
Mężczyźni(60+)5km,
153.
Hoffmann Jolanta
Brodnica
GMP Brodnica
Nordic Kobiety Open,
154.
Jóźwiak Dominik
Włocławek
Serce Nordica Włocławek
Mężczyźni(20-29lat)5km, Nordic Mężczyźni Open,
155.
Kamińska Teresa
Miesiączkowo
KB Lech Rypin
Kobiety(40-49lat)10km,
156.
Knozowski Marcin
Lubawa
Aktywna Lubawa
Mężczyźni(30-39lat)5km,
157.
Kozerski Jacek
Golub-Dobrzyń
KPP Golub-Dobrzyń
Mężczyźni(40-49lat)5km,
158.
Małkiński Józef
brak
bd.
Mężczyźni(60+)10km,
159.
Muchewicz Bartosz
Golub-Dobrzyń
bd.
Mężczyźni(20-29lat)5km,
160.
Nowak Grzegorz
Żuromin
Biegam bo Lubię
Mężczyźni(30-39lat)5km,
161.
Pawłowski Marcin
Włocławek
WKB Maratończyk
Mężczyźni(40-49lat)10km,
162.
Pawłowski Milosz
Włocławek
LMK Włocławek
Mężczyźni(16-19lat)10km,
163.
Prusik Arkadiusz
Nidzica
Nidzica Biega
Mężczyźni(40-49lat)10km,
164.
Radomski Marcin
Płock
Biegam W Sfetsze
Mężczyźni(40-49lat)5km,
165.
Roszak Zbigniew
Gniewkowo
Samotny Maratończyk
Nordic Mężczyźni Open,
166.
Sawicka Agnieszka
Golub-Dobrzyń
bd.
Kobiety(30-39lat)5km,
167.
Sulkowski Jacek
Traczyska
bd.
Mężczyźni(30-39lat)10km,
168.
Walterski Sławomir
Golub-Dobrzyń
Walterscy Team
Mężczyźni(30-39lat)5km,
169.
Zajączkowski Artur
Działdowo
Rozbiegane Działdowo
Mężczyźni(40-49lat)5km,
170.
Ziemiński Kamil
Moszczonne
bd.
Mężczyźni(20-29lat)5km,