1.
Bartosz Mariola
Kikół
bd.
Kobiety(40-49lat)10km,
2.
Boniecka Teresa
Rętwiny
bd.
Kobiety(40-49lat)5km,
3.
Cyrankowski Marcin
Golub-Dobrzyń
bd.
Mężczyźni(20-29lat)5km,
4.
Deresz Mariusz
Toruń
bd.
Mężczyźni(40-49lat)10km,
5.
Dobrowolski Stanisław
Plebanka
bd.
Mężczyźni(60+)5km,
6.
Drawert Ewa
Łubki
bd.
Kobiety(40-49lat)5km,
7.
Drzewiecki Damian
Pruszków
bd.
Mężczyźni(30-39lat)10km,
8.
DRZEWIECKI JAROSŁAW
Warszawa
bd.
Mężczyźni(30-39lat)10km,
9.
Fabiańska Magdalena
Adamki
bd.
Nordic Kobiety Open,
10.
Gęsiarz Monika
Płock
bd.
Kobiety(30-39lat)10km,
11.
Gęsiarz Szymon
Płock
bd.
Mężczyźni(30-39lat)10km,
12.
Górtowska Aneta
Golub-Dobrzyń
bd.
Kobiety(30-39lat)5km,
13.
Greszkiewicz Krzysztof
Lipno
bd.
Mężczyźni(30-39lat)5km,
14.
Gurtowska Katrzyna
Zbójno
bd.
Nordic Kobiety Open,
15.
Iglewski Igor
Łukaszewo
bd.
Mężczyźni(30-39lat)5km,
16.
Jachowski Sebastian
Łukaszewo
bd.
Mężczyźni(20-29lat)5km,
17.
Jasiński Bartosz
Golub-Dobrzyń
bd.
Mężczyźni(20-29lat)5km,
18.
Jaworska Anna
Zbójno
bd.
Kobiety(30-39lat)5km,
19.
Karbowska Ewelina
Ciepień
bd.
Kobiety(30-39lat)5km,
20.
Kozerski Jacek
Golub-Dobrzyń
bd.
Mężczyźni(40-49lat)5km,
21.
Kukielska Katarzyna
Działyń
bd.
Kobiety(40-49lat)5km,
22.
Lewandowska Agnieszka
Golub-Dobrzyń
bd.
Nordic Kobiety Open,
23.
Lewandowski Wojciech
Lipno
bd.
Mężczyźni(60+)5km,
24.
Lipińska Małgorzata
Golub-Dobrzyń
bd.
Kobiety(40-49lat)5km,
25.
Magrian Leszek
Dobrzejewice
bd.
Mężczyźni(40-49lat)5km,
26.
Makowska Justyna
Zbójno
bd.
Nordic Kobiety Open,
27.
Mazerski Filip
Pigża
bd.
Mężczyźni(20-29lat)10km,
28.
Mazerski Jarosław
Toruń
bd.
Mężczyźni(30-39lat)10km,
29.
Małkińska-Bięga Dorota
Bydgoszcz
bd.
Kobiety(30-39lat)5km,
30.
Małkiński Józef
brak
bd.
Mężczyźni(60+)10km,
31.
Michalska Beata
Bartniczka
bd.
Nordic Kobiety Open,
32.
Michalski Wojciech
Bartniczka
bd.
Nordic Mężczyźni Open,
33.
Muchewicz Bartosz
Golub-Dobrzyń
bd.
Mężczyźni(20-29lat)5km,
34.
Muchewicz Bartosz
Działyń
bd.
Mężczyźni(20-29lat)5km,
35.
Nartowski Łukasz
Górsk
bd.
Mężczyźni(30-39lat)10km,
36.
Olszewska Ewa
Gniewkowo
bd.
Kobiety(40-49lat)10km,
37.
Olszewski Rafał
Gniewkowo
bd.
Mężczyźni(40-49lat)10km,
38.
Ornowska Joanna
Warszawa
bd.
Kobiety(20-29lat)5km,
39.
Pankiewicz EWELINA
ZBÓJNO
bd.
Kobiety(30-39lat)5km,
40.
Pankiewicz Piotr
Zbójno
bd.
Mężczyźni(40-49lat)5km,
41.
Pawlewicz Zofia
Rembiocha
bd.
Kobiety(40-49lat)5km,
42.
Piotrowska Dominika
Golub-Dobrzyń
bd.
Kobiety(30-39lat)10km,
43.
Podolak Piotr
Golub-Dobrzyń
bd.
Mężczyźni(20-29lat)5km,
44.
Ruciński Kacper
Golub-Dobrzyń
bd.
Mężczyźni(20-29lat)5km,
45.
Sawicka Agnieszka
Golub-Dobrzyń
bd.
Kobiety(30-39lat)5km,
46.
Silkowska Julia
Pustki Działyńskie
bd.
Nordic Kobiety Open,
47.
Stachowski Jakub
Zbójno
bd.
Mężczyźni(20-29lat)5km,
48.
Sulkowski Jacek
Traczyska
bd.
Mężczyźni(30-39lat)10km,
49.
Szałwińska Aleksandra
Rętwiny
bd.
Nordic Kobiety Open,
50.
Szczutkowski Karol
Golub-Dobrzyń
bd.
Mężczyźni(30-39lat)10km,
51.
Sztenderewicz RENATA
WŁOCŁAWEK
bd.
Kobiety(40-49lat)5km,
52.
Tutak Mikołaj
Toruń
bd.
Mężczyźni(20-29lat)10km,
53.
Tymczewska Alicja
Chełmża
bd.
Kobiety(20-29lat)10km,
54.
Warlikowski Stanisław
Zbójno
bd.
Mężczyźni(30-39lat)5km,
55.
Wiśniewski Marcin
Golub-Dobrzyń
bd.
Mężczyźni(30-39lat)5km,
56.
Woźniak Joanna
Zbójno
bd.
Kobiety(30-39lat)5km,
57.
Woźniak Krzysztof
Zbójno
bd.
Mężczyźni(40-49lat)5km,
58.
Zielonka Łukasz
Zbójno
bd.
Nordic Mężczyźni Open,
59.
Ziemiński Kamil
Moszczonne
bd.
Mężczyźni(20-29lat)5km,
60.
Karpiński Paweł
Golub-Dobrzyń
#ZakolaTeam
Mężczyźni(20-29lat)5km,
61.
Pniewski Maciej
Golub-Dobrzyń
Agrolok Sport Team
Mężczyźni(40-49lat)5km,
62.
Knozowski Marcin
Lubawa
Aktywna Lubawa
Mężczyźni(30-39lat)5km,
63.
Nowak Grzegorz
Żuromin
Biegam bo Lubię
Mężczyźni(30-39lat)5km,
64.
Kopaczel Paweł
Rybno
Biegam U KOLESI/Legia Run Club
Mężczyźni(30-39lat)5km,
65.
Radomski Marcin
Płock
Biegam W Sfetsze
Mężczyźni(40-49lat)5km,
66.
Blumkowski Michał
Golub-Dobrzyń
BSPK Team
Mężczyźni(20-29lat)5km,
67.
Borczyński Grzegorz
Radziejów
BSPK TEAM
Mężczyźni(40-49lat)10km,
68.
Judycki Marcin
Zosin
BSPK TEAM
Mężczyźni(30-39lat)10km,
69.
Mężykowski Paweł
Zbójno
BSPK TEAM
Mężczyźni(30-39lat)5km,
70.
Pikulski Rafał
Litychowo
BSPK Team
Mężczyźni(40-49lat)10km,
71.
Moczyński Leszek
Bydgoszcz
Bydgoszcz Biega
Mężczyźni(60+)10km,
72.
Żuchowska Katarzyna
Radomin
Eko opał Płonne
Kobiety(40-49lat)5km,
73.
Żuchowski Bartosz
Radomin
Eko opał Płonne
Mężczyźni(20-29lat)5km,
74.
Żuchowski Józef
Radomin
EKO-OPAŁ PŁONNE
Mężczyźni(50-59lat)5km,
75.
Foksiński Mariusz
Golub-Dobrzyń
ENDO GOLUB-DOBRZYŃ
Mężczyźni(40-49lat)5km,
76.
Karpiński Sławomir
Golub-Dobrzyn
EnDo Golub-Dobrzyn
Mężczyźni(30-39lat)5km,
77.
Korczak Krzysztof
Golub-Dobrzyń
Endo Golub-Dobrzyń
Mężczyźni(30-39lat)5km,
78.
Modrzejewski Mateusz
Golub-Dobrzyń
EnDo Golub-Dobrzyń
Mężczyźni(30-39lat)5km,
79.
Piątkowski Mariusz
Golub-Dobrzyń
EnDo Golub-Dobrzyń
Mężczyźni(40-49lat)5km,
80.
Piskorski Piotr
Golub-Dobrzyń
EnDo Golub-Dobrzyń
Mężczyźni(40-49lat)5km,
81.
Bartosz Marek
Kikół
GKS Fabianki
Mężczyźni(40-49lat)10km,
82.
Hoffmann Jerzy
Brodnica
GMP Brodnica
Mężczyźni(50-59lat)5km,
83.
Hoffmann Jolanta
Brodnica
GMP Brodnica
Nordic Kobiety Open,
84.
Słomski Mirosław
Golub-Dobrzyń
GTR
Mężczyźni(40-49lat)5km,
85.
Borowski Jarek
Kowalewo Pomorskie
GTR Golub-Dobrzyń
Mężczyźni(40-49lat)5km,
86.
Brzuskiewicz Paweł
Golub-Dobrzyń
GTR GOLUB-DOBRZYŃ
Mężczyźni(30-39lat)10km,
87.
Rybiński Piotr
Golub-Dobrzyń
GTR GOLUB-DOBRZYŃ
Mężczyźni(40-49lat)5km,
88.
Słomska Andżelika
Golub-Dobrzyń
GTR Golub-Dobrzyń
Kobiety(50-59lat)5km,
89.
Sorger Patryk
Dulsk
Iskra Dulsk
Mężczyźni(20-29lat)10km,
90.
Berebecki Roman
Rypin
KB Lech Rypin
Nordic Mężczyźni Open,
91.
Gerka Krzysztof
Brzuze
KB Lech Rypin
Mężczyźni(60+)5km,
92.
Hejza Piotr
Nadróż
KB Lech Rypin
Mężczyźni(30-39lat)5km,
93.
Jastrzębska Katarzyna
Rypin
KB Lech Rypin
Kobiety(30-39lat)10km,
94.
Kamińska Teresa
Miesiączkowo
KB Lech Rypin
Kobiety(40-49lat)10km,
95.
Krajnik Krystian
Rypin
KB LECH RYPIN
Mężczyźni(30-39lat)10km,
96.
Olszewski Adam
Rypin
KB Lech Rypin
Mężczyźni(50-59lat)5km,
97.
Orciuch Andrzej
Rypin
KB Lech Rypin
Mężczyźni(30-39lat)5km, Nordic Mężczyźni Open,
98.
Rzęsiewicz Jolanta
Rypin
KB lech Rypin
Kobiety(50-59lat)5km,
99.
Steckiewicz Edwin
Rypin
KB lech Rypin
Mężczyźni(20-29lat)10km,
100.
Turalski Marcin
Rypin
KB Lech Rypin
Mężczyźni(40-49lat)10km,
101.
Wysocki Adrian
Rypin
KB Lech Rypin
Mężczyźni(20-29lat)5km,
102.
Białobłocka Ewa
Rypin
KB Rypin
Kobiety(60+)5km,
103.
Białobłocki Jacek
Rypin
KB Rypin
Mężczyźni(60+)10km,
104.
Chmielewski Bartosz
Rypin
KB Rypin
Mężczyźni(30-39lat)10km,
105.
Tuchalski Marek
Rypin
KB Rypin
Mężczyźni(60+)10km,
106.
Żytowiecki Dawid
Rypin
KB Rypin
Mężczyźni(40-49lat)10km,
107.
Berent Wioletta
Skrwilno
Klub Biegacza Rypin
Kobiety(40-49lat)5km,
108.
Kalinowska Justyna
Rogowo
Klub Biegacza Rypin
Kobiety(40-49lat)10km,
109.
RYBIŃSKA ILONA
ROGOWO
Klub Biegacza Rypin
Kobiety(30-39lat)10km,
110.
Steckiewicz Edmund
Rypin
Klub Biegacza Rypin
Mężczyźni(40-49lat)10km,
111.
Steckiewicz Iwona
Rypin
Klub Biegacza Rypin
Nordic Kobiety Open,
112.
Kozerski Jacek
Golub-Dobrzyń
KPP Golub-Dobrzyń
Mężczyźni(40-49lat)5km,
113.
Żulewski Adam
Brodnica
KPP Golub-Dobrzyń
Mężczyźni(30-39lat)10km,
114.
Dworecka Agata
Dębowa Łąka
KS FUTGOL
Nordic Kobiety Open,
115.
Dworecki Rafał
Dębowa Łąka
KS FUTGOL
Mężczyźni(30-39lat)5km,
116.
Pawłowski Milosz
Włocławek
LMK Włocławek
Mężczyźni(16-19lat)10km,
117.
Prusik Arkadiusz
Nidzica
Nidzica Biega
Mężczyźni(40-49lat)10km,
118.
Sowiński Bogdan
Nidzica
Nidzica Biega
Mężczyźni(60+)10km,
119.
Bajorek Piotr
Brodnica
Niezrzeszony
Mężczyźni(60+)5km,
120.
FOKSIŃSKI JACEK
GOLUB-DOBRZYŃ
NIEZRZESZONY
Mężczyźni(40-49lat)5km,
121.
Rumiński Waldemar
Głogowo
Niezrzeszony
Mężczyźni(40-49lat)5km,
122.
Borkowska Izabela
Golub-Dobrzyń
Olimpiady Specjalne Młode Wilki
Nordic Kobiety Open,
123.
Borkowski Jarosław
Golub-Dobrzyń
Olimpiady Specjalne Młode Wilki
Nordic Mężczyźni Open,
124.
TWAROWSKI Karol
TORUŃ
PARKRUN TORUŃ
Mężczyźni(40-49lat)10km,
125.
Greszkiewicz Dawid
Lipno
Pigwowiec Japoński Krzyżówki
Mężczyźni(20-29lat)5km,
126.
Piórkowski Karol
Golub-Dobrzyń
RazemTrenujemySport
Mężczyźni(40-49lat)5km,
127.
Stachulak Wioletta
Kurkocin
RazemTrenujemySport
Kobiety(40-49lat)5km,
128.
Rutkowski Oskar
Wielgie
Rcr - Run Cross Rozgarty
Mężczyźni(16-19lat)5km,
129.
Pydynkowski Łukasz
Działdowo
Rozbiegane Działdowo
Mężczyźni(20-29lat)10km,
130.
Zajączkowski Artur
Działdowo
Rozbiegane Działdowo
Mężczyźni(40-49lat)5km,
131.
Roszak Zbigniew
Gniewkowo
Samotny Maratończyk
Nordic Mężczyźni Open,
132.
Jóźwiak Dominik
Włocławek
Serce Nordica Włocławek
Mężczyźni(20-29lat)5km, Nordic Mężczyźni Open,
133.
Jóźwiak Marianna
Włocławek
Serce Nordica Włocławek
Nordic Kobiety Open,
134.
Jóźwiak Łukasz
Włocławek
Serce Nordica Włocławek
Mężczyźni(50-59lat)5km, Nordic Mężczyźni Open,
135.
Lubański Tomasz
Włocławek
Serce Nordica Włocławek
Mężczyźni(60+)5km, Nordic Mężczyźni Open,
136.
Zabrocki Adam
Bydgoszcz
SHUGO
Mężczyźni(40-49lat)10km,
137.
Zielińska Barbara
Chełmża
SHUGO
Kobiety(40-49lat)10km,
138.
Staniszewska Wioleta
Zbiczno
Sie Biega
Nordic Kobiety Open,
139.
Staniszewski Krzysztof
Zbiczno
Sie Biega
Mężczyźni(30-39lat)10km,
140.
Karpińska Monika
Pokrzydowo
SieBiega
Kobiety(40-49lat)10km,
141.
Karpiński Robert
Pokrzydowo
SieBiega
Mężczyźni(40-49lat)10km,
142.
Napierska Marlena
Brzozie
SieBiega
Kobiety(40-49lat)10km,
143.
Warlikowska Karolina
Toruń
SPC
Kobiety(20-29lat)5km,
144.
Wojtanis Magdalena
Toruń
SPC
Nordic Kobiety Open,
145.
Łazarska Alicja
Działowo
Start Team Wąbrzeźno
Nordic Kobiety Open,
146.
Łazarski Marian
Działowo
Start Team Wąbrzeźno
Mężczyźni(40-49lat)5km,
147.
Kiełbasa Dariusz
Gąbin
TKKF PŁOCK
Mężczyźni(50-59lat)10km,
148.
Walterski Sławomir
Golub-Dobrzyń
Walterscy Team
Mężczyźni(30-39lat)5km,
149.
Żabiński Radosław
Włocławek
WKB Mararończyk Włocławek
Mężczyźni(30-39lat)10km,
150.
Matuszewska Elżbieta
Włocławek
WKB Maratończyk
Kobiety(40-49lat)5km,
151.
Pawłowski Marcin
Włocławek
WKB Maratończyk
Mężczyźni(40-49lat)10km,
152.
Gutral Magdalena
Wloclawek
WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK
Kobiety(40-49lat)10km,
153.
Jasiński Sylwester
Ośmiałowo
WKB Maratończyk Włocławek
Nordic Mężczyźni Open,
154.
Kunecki Dariusz
Włocławek
WKB Maratończyk Włocławek
Mężczyźni(30-39lat)10km,
155.
Pasternak Robert
Włocławek
WKB Maratończyk Włocławek
Mężczyźni(40-49lat)5km,
156.
Piasecki Krzysztof
Włocławek
WKB Maratończyk Włocławek
Mężczyźni(30-39lat)10km,
157.
Pietrzak Michał
Włocławek
WKB Maratończyk Włocławek
Mężczyźni(16-19lat)5km,
158.
Strzelecki Konrad
Kruszyn
WKB MARATOŃCZYK Włocławek
Mężczyźni(40-49lat)10km,
159.
Masalska Anna
Czernikowo
Zabiegami Czernikowo
Kobiety(50-59lat)10km,
160.
Masalski Romuald
Czernikowo
Zabiegani Czernikowo
Mężczyźni(50-59lat)10km,
161.
Pokorzyński Paweł
Czernikowo
ZABIEGANI CZERNIKOWO
Mężczyźni(40-49lat)10km,
162.
Reszkowski Mariusz
Toruń
Zabiegani Czernikowo
Mężczyźni(30-39lat)5km,
163.
Ryłowicz Jarosław
Czernikowo
Zabiegani Czernikowo
Kobiety(40-49lat)10km,
164.
Rzepecki Patryk
Czernikowo
Zabiegani Czernikowo
Mężczyźni(30-39lat)10km,
165.
Kucharska Wioletta
Golub-Dobrzyń
ZawszeDoCelu
Kobiety(40-49lat)5km,
166.
Kucharski Marek
Golub-Dobrzyń
ZawszeDoCelu
Mężczyźni(40-49lat)10km,
167.
Lewandowska Ania
Golub Dobrzyń
ZawszeDoCelu
Kobiety(30-39lat)5km,
168.
Badowska Danuta
Golub-Dobrzyń
ZawszeDoCelu G-D
Kobiety(50-59lat)5km,
169.
Fedoryszyn Katarzyna
Radomin
ZawszeDoCelu Golub-Dobrzyń
Kobiety(20-29lat)5km,
170.
Guzowska Karolina
Golub-Dobrzyń
ZawszeDoCelu Golub-Dobrzyń
Kobiety(30-39lat)5km,