Logowanie Rejestracja

Bieg Mikołajkowy

Zawodnicy

1.

Badowska Danuta

Golub-Dobrzyń

ZawszeDoCelu G-D

Kobiety(50-59lat)5km,

2.

Bajorek Piotr

Brodnica

Niezrzeszony

Mężczyźni(60+)5km,

3.

Bartosz Marek

Kikół

GKS Fabianki

Mężczyźni(40-49lat)10km,

4.

Bartosz Mariola

Kikół

bd.

Kobiety(40-49lat)10km,

5.

Berebecki Roman

Rypin

KB Lech Rypin

Nordic Mężczyźni Open,

6.

Berent Wioletta

Skrwilno

Klub Biegacza Rypin

Kobiety(40-49lat)5km,

7.

Białobłocka Ewa

Rypin

KB Rypin

Kobiety(60+)5km,

8.

Białobłocki Jacek

Rypin

KB Rypin

Mężczyźni(60+)10km,

9.

Blumkowski Michał

Golub-Dobrzyń

BSPK Team

Mężczyźni(20-29lat)5km,

10.

Boniecka Teresa

Rętwiny

bd.

Kobiety(40-49lat)5km,

11.

Borczyński Grzegorz

Radziejów

BSPK TEAM

Mężczyźni(40-49lat)10km,

12.

Borkowska Izabela

Golub-Dobrzyń

Olimpiady Specjalne Młode Wilki

Nordic Kobiety Open,

13.

Borkowski Jarosław

Golub-Dobrzyń

Olimpiady Specjalne Młode Wilki

Nordic Mężczyźni Open,

14.

Borowski Jarek

Kowalewo Pomorskie

GTR Golub-Dobrzyń

Mężczyźni(40-49lat)5km,

15.

Brzuskiewicz Paweł

Golub-Dobrzyń

GTR GOLUB-DOBRZYŃ

Mężczyźni(30-39lat)10km,

16.

Chmielewski Bartosz

Rypin

KB Rypin

Mężczyźni(30-39lat)10km,

17.

Cyrankowski Marcin

Golub-Dobrzyń

bd.

Mężczyźni(20-29lat)5km,

18.

Deresz Mariusz

Toruń

bd.

Mężczyźni(40-49lat)10km,

19.

Dobrowolski Stanisław

Plebanka

bd.

Mężczyźni(60+)5km,

20.

Drawert Ewa

Łubki

bd.

Kobiety(40-49lat)5km,

21.

Drzewiecki Damian

Pruszków

bd.

Mężczyźni(30-39lat)10km,

22.

DRZEWIECKI JAROSŁAW

Warszawa

bd.

Mężczyźni(30-39lat)10km,

23.

Dworecka Agata

Dębowa Łąka

KS FUTGOL

Nordic Kobiety Open,

24.

Dworecki Rafał

Dębowa Łąka

KS FUTGOL

Mężczyźni(30-39lat)5km,

25.

Fabiańska Magdalena

Adamki

bd.

Nordic Kobiety Open,

26.

Fedoryszyn Katarzyna

Radomin

ZawszeDoCelu Golub-Dobrzyń

Kobiety(20-29lat)5km,

27.

Foksiński Mariusz

Golub-Dobrzyń

ENDO GOLUB-DOBRZYŃ

Mężczyźni(40-49lat)5km,

28.

Gerka Krzysztof

Brzuze

KB Lech Rypin

Mężczyźni(60+)5km,

29.

Gęsiarz Monika

Płock

bd.

Kobiety(30-39lat)10km,

30.

Gęsiarz Szymon

Płock

bd.

Mężczyźni(30-39lat)10km,

31.

Górtowska Aneta

Golub-Dobrzyń

bd.

Kobiety(30-39lat)5km,

32.

Greszkiewicz Dawid

Lipno

Pigwowiec Japoński Krzyżówki

Mężczyźni(20-29lat)5km,

33.

Greszkiewicz Krzysztof

Lipno

bd.

Mężczyźni(30-39lat)5km,

34.

Gurtowska Katrzyna

Zbójno

bd.

Nordic Kobiety Open,

35.

Gutral Magdalena

Wloclawek

WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK

Kobiety(40-49lat)10km,

36.

Guzowska Karolina

Golub-Dobrzyń

ZawszeDoCelu Golub-Dobrzyń

Kobiety(30-39lat)5km,

37.

Hejza Piotr

Nadróż

KB Lech Rypin

Mężczyźni(30-39lat)5km,

38.

Hoffmann Jerzy

Brodnica

GMP Brodnica

Mężczyźni(50-59lat)5km,

39.

Hoffmann Jolanta

Brodnica

GMP Brodnica

Nordic Kobiety Open,

40.

Iglewski Igor

Łukaszewo

bd.

Mężczyźni(30-39lat)5km,

41.

Jachowski Sebastian

Łukaszewo

bd.

Mężczyźni(20-29lat)5km,

42.

Jasiński Bartosz

Golub-Dobrzyń

bd.

Mężczyźni(20-29lat)5km,

43.

Jasiński Sylwester

Ośmiałowo

WKB Maratończyk Włocławek

Nordic Mężczyźni Open,

44.

Jastrzębska Katarzyna

Rypin

KB Lech Rypin

Kobiety(30-39lat)10km,

45.

Jaworska Anna

Zbójno

bd.

Kobiety(30-39lat)5km,

46.

Jóźwiak Dominik

Włocławek

Serce Nordica Włocławek

Mężczyźni(20-29lat)5km, Nordic Mężczyźni Open,

47.

Jóźwiak Marianna

Włocławek

Serce Nordica Włocławek

Nordic Kobiety Open,

48.

Jóźwiak Łukasz

Włocławek

Serce Nordica Włocławek

Mężczyźni(50-59lat)5km, Nordic Mężczyźni Open,

49.

Judycki Marcin

Zosin

BSPK TEAM

Mężczyźni(30-39lat)10km,

50.

Kalinowska Justyna

Rogowo

Klub Biegacza Rypin

Kobiety(40-49lat)10km,

51.

Kamińska Teresa

Miesiączkowo

KB Lech Rypin

Kobiety(40-49lat)10km,

52.

Karpińska Monika

Pokrzydowo

SieBiega

Kobiety(40-49lat)10km,

53.

Karpiński Paweł

Golub-Dobrzyń

#ZakolaTeam

Mężczyźni(20-29lat)5km,

54.

Karpiński Robert

Pokrzydowo

SieBiega

Mężczyźni(40-49lat)10km,

55.

Karpiński Sławomir

Golub-Dobrzyn

EnDo Golub-Dobrzyn

Mężczyźni(30-39lat)5km,

56.

Kiełbasa Dariusz

Gąbin

TKKF PŁOCK

Mężczyźni(50-59lat)10km,

57.

Knozowski Marcin

Lubawa

Aktywna Lubawa

Mężczyźni(30-39lat)5km,

58.

Kopaczel Paweł

Rybno

Biegam U KOLESI/Legia Run Club

Mężczyźni(30-39lat)5km,

59.

Korczak Krzysztof

Golub-Dobrzyń

Endo Golub-Dobrzyń

Mężczyźni(30-39lat)5km,

60.

Kozerski Jacek

Golub-Dobrzyń

KPP Golub-Dobrzyń

Mężczyźni(40-49lat)5km,

61.

Kozerski Jacek

Golub-Dobrzyń

bd.

Mężczyźni(40-49lat)5km,

62.

Krajnik Krystian

Rypin

KB LECH RYPIN

Mężczyźni(30-39lat)10km,

63.

Kucharska Wioletta

Golub-Dobrzyń

ZawszeDoCelu

Kobiety(40-49lat)5km,

64.

Kucharski Marek

Golub-Dobrzyń

ZawszeDoCelu

Mężczyźni(40-49lat)10km,

65.

Kukielska Katarzyna

Działyń

bd.

Kobiety(40-49lat)5km,

66.

Kunecki Dariusz

Włocławek

WKB Maratończyk Włocławek

Mężczyźni(30-39lat)10km,

67.

Lewandowska Agnieszka

Golub-Dobrzyń

bd.

Nordic Kobiety Open,

68.

Lewandowska Ania

Golub Dobrzyń

ZawszeDoCelu

Kobiety(30-39lat)5km,

69.

Lewandowski Wojciech

Lipno

bd.

Mężczyźni(60+)5km,

70.

Lipińska Małgorzata

Golub-Dobrzyń

bd.

Kobiety(40-49lat)5km,

71.

Lubański Tomasz

Włocławek

Serce Nordica Włocławek

Mężczyźni(60+)5km, Nordic Mężczyźni Open,

72.

Magrian Leszek

Dobrzejewice

bd.

Mężczyźni(40-49lat)5km,

73.

Makowska Justyna

Zbójno

bd.

Nordic Kobiety Open,

74.

Masalska Anna

Czernikowo

Zabiegami Czernikowo

Kobiety(50-59lat)10km,

75.

Masalski Romuald

Czernikowo

Zabiegani Czernikowo

Mężczyźni(50-59lat)10km,

76.

Matuszewska Elżbieta

Włocławek

WKB Maratończyk

Kobiety(40-49lat)5km,

77.

Mazerski Jarosław

Toruń

bd.

Mężczyźni(30-39lat)10km,

78.

Małkińska-Bięga Dorota

Bydgoszcz

bd.

Kobiety(30-39lat)5km,

79.

Małkiński Józef

brak

bd.

Mężczyźni(60+)10km,

80.

Mężykowski Paweł

Zbójno

BSPK TEAM

Mężczyźni(30-39lat)5km,

81.

Michalska Beata

Bartniczka

bd.

Nordic Kobiety Open,

82.

Michalski Wojciech

Bartniczka

bd.

Nordic Mężczyźni Open,

83.

Moczyński Leszek

Bydgoszcz

Bydgoszcz Biega

Mężczyźni(60+)10km,

84.

Modrzejewski Mateusz

Golub-Dobrzyń

EnDo Golub-Dobrzyń

Mężczyźni(30-39lat)5km,

85.

Muchewicz Bartosz

Golub-Dobrzyń

bd.

Mężczyźni(20-29lat)5km,

86.

Muchewicz Bartosz

Działyń

bd.

Mężczyźni(20-29lat)5km,

87.

Napierska Marlena

Brzozie

SieBiega

Kobiety(40-49lat)10km,

88.

Nartowski Łukasz

Górsk

bd.

Mężczyźni(30-39lat)10km,

89.

Nowak Grzegorz

Żuromin

Biegam bo Lubię

Mężczyźni(30-39lat)5km,

90.

Olszewska Ewa

Gniewkowo

bd.

Kobiety(40-49lat)10km,

91.

Olszewski Adam

Rypin

KB Lech Rypin

Mężczyźni(50-59lat)5km,

92.

Olszewski Rafał

Gniewkowo

bd.

Mężczyźni(40-49lat)10km,

93.

Orciuch Andrzej

Rypin

KB Lech Rypin

Mężczyźni(30-39lat)5km, Nordic Mężczyźni Open,

94.

Ornowska Joanna

Warszawa

bd.

Kobiety(20-29lat)5km,

95.

Pankiewicz EWELINA

ZBÓJNO

bd.

Kobiety(30-39lat)5km,

96.

Pankiewicz Piotr

Zbójno

bd.

Mężczyźni(40-49lat)5km,

97.

Pasternak Robert

Włocławek

WKB Maratończyk Włocławek

Mężczyźni(40-49lat)5km,

98.

Pawlewicz Zofia

Rembiocha

bd.

Kobiety(40-49lat)5km,

99.

Pawłowski Marcin

Włocławek

WKB Maratończyk

Mężczyźni(40-49lat)10km,

100.

Pawłowski Milosz

Włocławek

LMK Włocławek

Mężczyźni(16-19lat)10km,

101.

Piasecki Krzysztof

Włocławek

WKB Maratończyk Włocławek

Mężczyźni(30-39lat)10km,

102.

Piątkowski Mariusz

Golub-Dobrzyń

EnDo Golub-Dobrzyń

Mężczyźni(40-49lat)5km,

103.

Pietrzak Michał

Włocławek

WKB Maratończyk Włocławek

Mężczyźni(16-19lat)5km,

104.

Pikulski Rafał

Litychowo

BSPK Team

Mężczyźni(40-49lat)10km,

105.

Piórkowski Karol

Golub-Dobrzyń

RazemTrenujemySport

Mężczyźni(40-49lat)5km,

106.

Piotrowska Dominika

Golub-Dobrzyń

bd.

Kobiety(30-39lat)10km,

107.

Piskorski Piotr

Golub-Dobrzyń

EnDo Golub-Dobrzyń

Mężczyźni(40-49lat)5km,

108.

Pniewski Maciej

Golub-Dobrzyń

Agrolok Sport Team

Mężczyźni(40-49lat)5km,

109.

Podolak Piotr

Golub-Dobrzyń

bd.

Mężczyźni(20-29lat)5km,

110.

Pokorzyński Paweł

Czernikowo

ZABIEGANI CZERNIKOWO

Mężczyźni(40-49lat)10km,

111.

Prusik Arkadiusz

Nidzica

Nidzica Biega

Mężczyźni(40-49lat)10km,

112.

Pydynkowski Łukasz

Działdowo

Rozbiegane Działdowo

Mężczyźni(20-29lat)10km,

113.

Radomski Marcin

Płock

Biegam W Sfetsze

Mężczyźni(40-49lat)5km,

114.

Reszkowski Mariusz

Toruń

Zabiegani Czernikowo

Mężczyźni(30-39lat)5km,

115.

Roszak Zbigniew

Gniewkowo

Samotny Maratończyk

Nordic Mężczyźni Open,

116.

Ruciński Kacper

Golub-Dobrzyń

bd.

Mężczyźni(20-29lat)5km,

117.

Rumiński Waldemar

Głogowo

Niezrzeszony

Mężczyźni(40-49lat)5km,

118.

Rutkowski Oskar

Wielgie

Rcr - Run Cross Rozgarty

Mężczyźni(16-19lat)5km,

119.

RYBIŃSKA ILONA

ROGOWO

Klub Biegacza Rypin

Kobiety(30-39lat)10km,

120.

Rybiński Piotr

Golub-Dobrzyń

GTR GOLUB-DOBRZYŃ

Mężczyźni(40-49lat)5km,

121.

Ryłowicz Jarosław

Czernikowo

Zabiegani Czernikowo

Kobiety(40-49lat)10km,

122.

Rzepecki Patryk

Czernikowo

Zabiegani Czernikowo

Mężczyźni(30-39lat)10km,

123.

Rzęsiewicz Jolanta

Rypin

KB lech Rypin

Kobiety(50-59lat)5km,

124.

Sawicka Agnieszka

Golub-Dobrzyń

bd.

Kobiety(30-39lat)5km,

125.

Silkowska Julia

Pustki Działyńskie

bd.

Nordic Kobiety Open,

126.

Sorger Patryk

Dulsk

Iskra Dulsk

Mężczyźni(20-29lat)10km,

127.

Sowiński Bogdan

Nidzica

Nidzica Biega

Mężczyźni(60+)10km,

128.

Stachowski Jakub

Zbójno

bd.

Mężczyźni(20-29lat)5km,

129.

Stachulak Wioletta

Kurkocin

RazemTrenujemySport

Kobiety(40-49lat)5km,

130.

Staniszewska Wioleta

Zbiczno

Sie Biega

Nordic Kobiety Open,

131.

Staniszewski Krzysztof

Zbiczno

Sie Biega

Mężczyźni(30-39lat)10km,

132.

Steckiewicz Edmund

Rypin

Klub Biegacza Rypin

Mężczyźni(40-49lat)10km,

133.

Steckiewicz Edwin

Rypin

KB lech Rypin

Mężczyźni(20-29lat)10km,

134.

Steckiewicz Iwona

Rypin

Klub Biegacza Rypin

Nordic Kobiety Open,

135.

Strzelecki Konrad

Kruszyn

WKB MARATOŃCZYK Włocławek

Mężczyźni(40-49lat)10km,

136.

Sulkowski Jacek

Traczyska

bd.

Mężczyźni(30-39lat)10km,

137.

Szałwińska Aleksandra

Rętwiny

bd.

Nordic Kobiety Open,

138.

Szczutkowski Karol

Golub-Dobrzyń

bd.

Mężczyźni(30-39lat)10km,

139.

Sztenderewicz RENATA

WŁOCŁAWEK

bd.

Kobiety(40-49lat)5km,

140.

Słomska Andżelika

Golub-Dobrzyń

GTR Golub-Dobrzyń

Kobiety(50-59lat)5km,

141.

Słomski Mirosław

Golub-Dobrzyń

GTR

Mężczyźni(40-49lat)5km,

142.

Tuchalski Marek

Rypin

KB Rypin

Mężczyźni(60+)10km,

143.

Turalski Marcin

Rypin

KB Lech Rypin

Mężczyźni(40-49lat)10km,

144.

TWAROWSKI Karol

TORUŃ

PARKRUN TORUŃ

Mężczyźni(40-49lat)10km,

145.

Tymczewska Alicja

Chełmża

bd.

Kobiety(20-29lat)10km,

146.

Walterski Sławomir

Golub-Dobrzyń

Walterscy Team

Mężczyźni(30-39lat)5km,

147.

Warlikowska Karolina

Toruń

SPC

Kobiety(20-29lat)5km,

148.

Warlikowski Stanisław

Zbójno

bd.

Mężczyźni(30-39lat)5km,

149.

Wiśniewski Marcin

Golub-Dobrzyń

bd.

Mężczyźni(30-39lat)5km,

150.

Wojtanis Magdalena

Toruń

SPC

Nordic Kobiety Open,

151.

Woźniak Joanna

Zbójno

bd.

Kobiety(30-39lat)5km,

152.

Woźniak Krzysztof

Zbójno

bd.

Mężczyźni(40-49lat)5km,

153.

Wysocki Adrian

Rypin

KB Lech Rypin

Mężczyźni(20-29lat)5km,

154.

Żabiński Radosław

Włocławek

WKB Mararończyk Włocławek

Mężczyźni(30-39lat)10km,

155.

Zabrocki Adam

Bydgoszcz

SHUGO

Mężczyźni(40-49lat)10km,

156.

Zajączkowski Artur

Działdowo

Rozbiegane Działdowo

Mężczyźni(40-49lat)5km,

157.

Zielińska Barbara

Chełmża

SHUGO

Kobiety(40-49lat)10km,

158.

Zielonka Łukasz

Zbójno

bd.

Nordic Mężczyźni Open,

159.

Ziemiński Kamil

Moszczonne

bd.

Mężczyźni(20-29lat)5km,

160.

Żuchowska Katarzyna

Radomin

Eko opał Płonne

Kobiety(40-49lat)5km,

161.

Żuchowski Bartosz

Radomin

Eko opał Płonne

Mężczyźni(20-29lat)5km,

162.

Żuchowski Józef

Radomin

EKO-OPAŁ PŁONNE

Mężczyźni(50-59lat)5km,

163.

Żulewski Adam

Brodnica

KPP Golub-Dobrzyń

Mężczyźni(30-39lat)10km,

164.

Żytowiecki Dawid

Rypin

KB Rypin

Mężczyźni(40-49lat)10km,

165.

Łazarska Alicja

Działowo

Start Team Wąbrzeźno

Kobiety(40-49lat)5km,

166.

Łazarska Alicja

Działowo

Start Team Wąbrzeźno

Nordic Kobiety Open,

167.

Łazarski Marian

Działowo

Start Team Wąbrzeźno

Mężczyźni(40-49lat)5km,

168.

Łazarski Marian

Działowo

Start Team Wąbrzeźno

Mężczyźni(40-49lat)5km,

Powrót
Go up
zamknij

Rejestracja

Masz już konto? Zaloguj się

zamknij

Logowanie

Nie posiadasz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?