1.
KARAŚ Marek
TORUŃ
PODGÓRZ TORUŃ
Mężczyźni(11km)OPEN,
2.
Bajmler Anna
Torun
bd.
Kobiety(5km)OPEN,
3.
Bajorek Piotr
Brodnica
Niezrzeszony
Mężczyźni(5km)OPEN,
4.
Bartosz Marek
Kikół
GKS-Fabianki
Mężczyźni(11km)OPEN,
5.
Bartosz Mariola
Kikół
bd.
Kobiety(11km)OPEN,
6.
Beauvale Monika
Rozgarty
bd.
Kobiety(5km)OPEN,
7.
Berebecki Roman
Rypin
KB Lech Rypin
Mężczyźni(11km)OPEN,
8.
Berent Wioletta
Skrwilno
KB Lech Rypin
Kobiety(5km)OPEN,
9.
Białobłocka Ewa
Rypin
KB Lech Rypin
Kobiety(5km)OPEN,
10.
Białobłocki Jacek
Rypin
KB Lech Rypin
Mężczyźni(11km)OPEN,
11.
Boniecka Teresa
Rętwiny
ZawszeDoCelu Golub-Dobrzyń
Kobiety(5km)OPEN,
12.
Borucka-Kozłowska Julita
Czernikowo
bd.
Kobiety(5km)OPEN,
13.
Brzuskiewicz Paweł
Golub-Dobrzyń
GTR GOLUB-DOBRZYŃ
Mężczyźni(5km)OPEN,
14.
Burdzy Mateusz
Lulkowo
bd.
Mężczyźni(11km)OPEN,
15.
Bytyń Tadeusz
Łubianka
bd.
Mężczyźni(11km)OPEN,
16.
Celmer Daria
Kawęczyn
bd.
Kobiety(5km)OPEN,
17.
Chyłek Wojciech
Toruń
RunCross Rozgarty
Mężczyźni(11km)OPEN,
18.
Cichowska Joanna
Ostróda
Ostróda Runners
Kobiety(5km)OPEN,
19.
Cyrankowski Artur
Turzno
Promil Turzno
Mężczyźni(5km)OPEN,
20.
Czarnecki Damian
Wąbrzeźno
bd.
Mężczyźni Nordic(5km),
21.
Czechowski Rajmund
Toruń
bd.
Mężczyźni(11km)OPEN,
22.
Czekryszew Andrzej
Włocławek
Serce Nordica Włocławek
Mężczyźni Nordic(5km),
23.
Czekryszew Małgorzata
Włocławek
Serce Nordica Włocławek
Kobiety Nordic(5km),
24.
Dąbrowska Sylwia
Wąbrzeźno
Start Team Wąbrzeźno
Kobiety(5km)OPEN,
25.
Dąbrowski Leszek
Wąbrzeźno
Start Team Wąbrzeźno
Mężczyźni(11km)OPEN,
26.
Daniszewski Marcin
Lisewo
Aktywne Lisewo
Mężczyźni(5km)OPEN,
27.
Dejewski Arkadiusz
Toruń
bd.
Mężczyźni(5km)OPEN,
28.
Dombrowicz Wojciech
Toruń
bd.
Mężczyźni(5km)OPEN,
29.
Dołkowski Maciej
Ciechocin
OSP CIECHOCIN
Mężczyźni(11km)OPEN,
30.
Dudra Sebastian
Włocławek
WKB Maratończyk
Mężczyźni(11km)OPEN,
31.
Dudziak Rafał
Kowalewo Pomorskie
bd.
Mężczyźni(11km)OPEN,
32.
Durmowicz Aneta
Czernikowo
bd.
Kobiety(5km)OPEN,
33.
Fedoryszyn Dawid
Radomin
ZawszeDoCelu Golub-Dobrzyń
Mężczyźni(5km)OPEN,
34.
Fedoryszyn Katarzyna
Radomin
ZawszeDoCelu Golub-Dobrzyń
Kobiety(5km)OPEN,
35.
Foksiński Mariusz
Golub-Dobrzyń
ENDO GOLUB-DOBRZYŃ
Mężczyźni(11km)OPEN,
36.
Gabryszewski Filip
Radomice
Arcz•Ciach
Mężczyźni(11km)OPEN,
37.
Gabryszewski Rafał
Radomice
Arcz•Ciach
Mężczyźni(11km)OPEN,
38.
Gaik Andrzej
Toruń
Podgórz Toruń
Mężczyźni(11km)OPEN,
39.
Gawryszewski Piotr
Toruń
Park Run Toruń
Mężczyźni(11km)OPEN,
40.
Gerka Krzysztof
Brzuze
KB Lech Rypin
Mężczyźni(5km)OPEN,
41.
Górski Krystian
Agnieszkowo
PTT delta
Mężczyźni(5km)OPEN,
42.
Gołaszewska Jolanta
Toruń
RUNCROSS ROZGARTY
Kobiety(11km)OPEN,
43.
Gołata Agnieszka
Dąbrowa Chełmińska
Akademia Mistrzów Sportu
Kobiety(5km)OPEN,
44.
Gołata Wojciech
Dąbrowa Chełmińska
Akademia Mistrzów Sportu
Mężczyźni(5km)OPEN,
45.
Gregrowski Krzysztof
Toruń
Podgórz Toruń
Mężczyźni(11km)OPEN,
46.
Gutral Magdalena
Włocławek
WKB Maratończyk Włocławek
Kobiety(11km)OPEN,
47.
Guzowski Dariusz
Płock
ULTRA PAZUR TEAM
Mężczyźni(11km)OPEN,
48.
Jakubaszek Magdalena
Czernikowo
Zabiegani Czernikowo
Kobiety(5km)OPEN,
49.
Jakubaszek Piotr
Czernikowo
Zabiegani Czernikowo
Mężczyźni(5km)OPEN,
50.
Janiszewski Dariusz
Toruń
RUNCROSS ROZGARTY
Mężczyźni(11km)OPEN,
51.
Jaskólska Karolina
Piotrkowo
bd.
Kobiety(11km)OPEN,
52.
Jeziorek Dawid
Czernikowo
Drwęca Kaszczorek
Mężczyźni(11km)OPEN,
53.
Jóźwiak Marianna
Włocławek
Serce Nordica Włocławek
Kobiety Nordic(5km),
54.
Jóźwiak Łukasz
Włocławek
Serce Nordica Włocławek
Mężczyźni Nordic(5km),
55.
Kalinowski Przemysław
Osiek nad Wisla
bd.
Mężczyźni(5km)OPEN,
56.
Kamińska Teresa
Miesiączkowo
bd.
Kobiety(11km)OPEN,
57.
Katarzyński Krzysztof
Toruń
bd.
Mężczyźni(5km)OPEN,
58.
Kocińska Joanna
Brzozówka
bd.
Kobiety(5km)OPEN,
59.
Kociński Andrzej
Brzozówka
bd.
Mężczyźni(5km)OPEN,
60.
Kontowicz Adrian
Łazieniec
bd.
Mężczyźni(11km)OPEN,
61.
Kopczyński Piotr
Lipinki
bd.
Mężczyźni(5km)OPEN,
62.
Koszewski Michał
Bydgoszcz
bd.
Mężczyźni(11km)OPEN,
63.
Kowalska Agnieszka
Toruń
RUNCROSS ROZGARTY
Kobiety(11km)OPEN,
64.
Kozłowska Anna
Toruń
Runcross Rozgarty
Kobiety(5km)OPEN,
65.
Kozłowska Małgorzata
Płock
PTT DELTA
Kobiety(5km)OPEN,
66.
Kołodziejczyk Ewa
Włocławek
Serce Nordica Włocławek
Kobiety Nordic(5km),
67.
KRUK NATALIA
TORUŃ
bd.
Kobiety(5km)OPEN,
68.
Kruszyńska Magdalena
Toruń
bd.
Kobiety(5km)OPEN,
69.
Kuberski Krzysztof
Lipno
Arcz•Ciach
Mężczyźni(5km)OPEN,
70.
Kubiak Bartosz
Toruń
JRG 3
Mężczyźni(5km)OPEN,
71.
Kuchnicka Katarzyna
Rypin
KB Lech Rypin
Kobiety(11km)OPEN,
72.
Kurek Krzysztof
Nowe Gulczewo
NW PŁOCK
Mężczyźni Nordic(5km),
73.
Kusa Piotr
Bydgoszcz
Life Balance Place
Mężczyźni Nordic(5km),
74.
Kuty Monika
Koło
OSP Koło Nad Wartą
Kobiety Nordic(5km),
75.
Kwiatkowska Justyna
Koło
OSP Koło Nad Wartą
Kobiety Nordic(5km),
76.
Lemanowicz Katarzyna
Jeleniec
bd.
Kobiety Nordic(5km),
77.
Lenczewski Tomasz
Obrowo
Kolano biegacza
Mężczyźni(11km)OPEN,
78.
Lewandowska Anna
Czernikowo
Zabiegani Czernikowo
Kobiety(11km)OPEN,
79.
Lewandowska Marlena
Toruń
Podgórz Toruń
Kobiety(11km)OPEN,
80.
Lewandowska Milena
Czernikowo
Zabiegani Czernikowo
Kobiety(11km)OPEN,
81.
Lewandowska Oliwia
Osówka
bd.
Kobiety Nordic(5km),
82.
Lewandowski Adam
Czernikowo
Zabiegani Czernikowo
Mężczyźni(11km)OPEN,
83.
Lewandowski Wojtek
Jamielnik
Kurzetnik biega
Mężczyźni(11km)OPEN,
84.
Lipkowska Judyta
Grudziądz
bd.
Kobiety(5km)OPEN,
85.
Lubański Tomasz
Włocławek
Serce Nordica Włocławek
Mężczyźni Nordic(5km),
86.
Maćkiewicz Anna
Czernikowo
bd.
Kobiety Nordic(5km),
87.
Maćkiewicz Błażej
Czernikowo
bd.
Mężczyźni Nordic(5km),
88.
Maćkiewicz Natalia
Czernikowo
bd.
Kobiety(5km)OPEN,
89.
Marcinkowska Marzena
Ciechocin
ZawszeDoCelu Golub-Dobrzyń
Kobiety Nordic(5km),
90.
Marek Rafał
Koło
OSP Koło Nad Wartą
Mężczyźni(5km)OPEN,
91.
Mariański Piotr
Rościszewo
Sparta Sierpc
Mężczyźni(11km)OPEN,
92.
Masalska Anna
Czernikowo
Zabiegani Czernikowo
Kobiety(5km)OPEN,
93.
Masalski Romuald
Czernikowo
Zabiegani Czernikowo
Mężczyźni(11km)OPEN,
94.
Mazerski Jarosław
Toruń
bd.
Mężczyźni(11km)OPEN,
95.
Melerski Adam
Toruń
bd.
Mężczyźni(11km)OPEN,
96.
Miłkowska Jolanta
Gdynia
Deam Deaf
Kobiety Nordic(5km),
97.
Modrzejewski Mateusz
Golub-Dobrzyń
Golub-Dobrzyń
Mężczyźni(11km)OPEN,
98.
Mrówczyński Błażej
Golub-Dobrzyń
GTR Golub-Dobrzyń
Mężczyźni(11km)OPEN,
99.
Mruk Iwona
Koło
bd.
Kobiety(5km)OPEN,
100.
Mucha Natalia
Koło
OSP Koło nad Wartą
Kobiety Nordic(5km),
101.
Musiałowski Kazimierz
Smogorzewiec
Kamus
Mężczyźni(11km)OPEN,
102.
Myszkowski Łukasz
Czernikowo
bd.
Mężczyźni(5km)OPEN,
103.
Młotkowski Kacper
Czernikowo
bd.
Mężczyźni(5km)OPEN,
104.
Młotkowski Mikołaj
Czernikowo
bd.
Mężczyźni(5km)OPEN,
105.
Nadolny Artur
Toruń
JRG 3
Mężczyźni(5km)OPEN,
106.
Namyślak Radoslaw
koło
OSP Koło nad Warta
Mężczyźni Nordic(5km),
107.
Namyślak Renata
Koło
OSP Koło nad Warta
Kobiety Nordic(5km),
108.
Nowicka Alicja
Czernikowo
Zabiegani czernikowo
Kobiety(5km)OPEN,
109.
Oberta Andrzej
Zawały
bd.
Mężczyźni(5km)OPEN,
110.
Olejniczak Krzysztof
Koło
OSP Koło nad Warta
Mężczyźni Nordic(5km),
111.
Olkowski Damian
Kowalewo Pomorskie
Kowalewo Biega
Mężczyźni(5km)OPEN,
112.
OLSZEWSKI ADAM
NOWY KOBRZYNIEC
KB LECH RYPIN
Mężczyźni(5km)OPEN,
113.
Parkitny Patryk
Obrowo
bd.
Mężczyźni(5km)OPEN,
114.
Patalon Adam
Marzęcice
Kurzętnik Biega
Mężczyźni(11km)OPEN,
115.
Pawłowski Mariusz
Marzęcice
Kurzętnik Biega
Mężczyźni(11km)OPEN,
116.
Piekarska Renata
Koło
OSP Koło Nad Wartą
Kobiety(5km)OPEN,
117.
Pietrzak Marcin
Toruń
Runcross Rozgarty
Mężczyźni(11km)OPEN,
118.
Piorowska Beata
Czernikowo
Zabiegani Czernikowo
Kobiety(5km)OPEN,
119.
Piskorski Piotr
Golub-Dobrzyń
ENDO GOLUB-DOBRZYŃ
Mężczyźni(11km)OPEN,
120.
Popławska Małgorzata
Czernikowo
Górskie zające
Kobiety Nordic(5km),
121.
Pracki Zbigniew
Włocławek
Serce Nordica Włocławek
Mężczyźni Nordic(5km),
122.
Przybylska Aleksandra
GDYNIA
Elite Team
Kobiety Nordic(5km),
123.
Puczkarski Paweł
Brąchnowo
bd.
Mężczyźni(11km)OPEN,
124.
Pydynkowski Łukasz
Działdowo
KS Kowalkowski Fight Club Działdowo
Mężczyźni(11km)OPEN,
125.
Robaczewski Patryk
Toruń
SPC
Mężczyźni(11km)OPEN,
126.
Rutkowski Oskar
ZBÓJNO
Zawisza Bydgoszcz
Mężczyźni(5km)OPEN,
127.
Rybiński Piotr
Golub-Dobrzyń
GTR GOLUB-DOBRZYŃ
Mężczyźni(5km)OPEN,
128.
Ryłowicz Jarosław
Czernikowo
Zabiegani Czernikowo
Mężczyźni(11km)OPEN,
129.
Rzepecki Patryk
Czernikowo
Zabiegani Czernikowo
Mężczyźni(11km)OPEN,
130.
Rzęsiewicz Jolanta
Rypin
KB Lech Rypin
Kobiety(5km)OPEN,
131.
Salwa Justyna
Rożno-Parcele
POLKRYS TEAM
Kobiety(11km)OPEN,
132.
Sempołowicz Damian
Toruń
JRG 3
Mężczyźni(5km)OPEN,
133.
Siudzińska Anna
Toruń
Biegaj Za Miastem
Kobiety(11km)OPEN,
134.
Skarżyński Wojciech
TORUŃ
bd.
Mężczyźni(11km)OPEN,
135.
Skiba Sebastian
Toruń
bd.
Mężczyźni(11km)OPEN,
136.
Ślęzak Adam
Elbląg
OSP POGRODZIE
Mężczyźni Nordic(5km),
137.
Staniszewska Emilia
Osówka
bd.
Kobiety Nordic(5km),
138.
Stasiak Ewelina
kolo
OSP Koło nad Warta
Kobiety Nordic(5km),
139.
Steckiewicz Edmund
Rypin
KB Lech Rypin
Mężczyźni Nordic(5km),
140.
Steckiewicz Edwin
Rypin
bd.
Mężczyźni(11km)OPEN,
141.
Steckiewicz Iwona
Rypin
KB Lech Rypin
Kobiety Nordic(5km),
142.
Strzelecki Mariusz
Brzozówka
Wędzona Śliwka
Mężczyźni(11km)OPEN,
143.
Surowiec Szymon
Toruń
JRG 3
Mężczyźni(5km)OPEN,
144.
Szkudlarek Dorota
Koło
OSP Koło Nad Warta
Kobiety Nordic(5km),
145.
SZTUKA ARTUR
Czernikowo
bd.
Mężczyźni(11km)OPEN,
146.
Szulc-Trawińska Katarzyna
Solec Kujawski
bd.
Kobiety(11km)OPEN,
147.
Szwedo Piotr
Czernikowo
Zabiegani Czernikowo
Mężczyźni(5km)OPEN,
148.
Tomczak Marcin
Ciechanów
Koci Pazur
Mężczyźni Nordic(5km),
149.
Toporek Rafał
Przodkowo
Polipack Team GWE
Mężczyźni Nordic(5km),
150.
Towarnicka Izabela
Gdynia
bd.
Kobiety Nordic(5km),
151.
Tubielewicz Agata
Osówka
Urzad Gminy Czernikowo
Kobiety Nordic(5km),
152.
Tuchalski Marek
Rypin
KB Lech Rypin
Mężczyźni(5km)OPEN,
153.
Urbanska Kamila
Obrowo
Zabiegani Czernikowo
Kobiety(11km)OPEN,
154.
Urbanski Wojciech
Obrowo
bd.
Mężczyźni(5km)OPEN,
155.
Wajda Bartosz
Papowo Biskupie
Aktywne Lisewo
Mężczyźni(5km)OPEN,
156.
Wasilewski Marek
Grębocin
bd.
Mężczyźni(5km)OPEN,
157.
Wierzbowski Piotr
Brzozówka
Team Kopeć
Mężczyźni(5km)OPEN,
158.
Woźniak Andrzej
Czernikowo
Górskie zające
Kobiety Nordic(5km),
159.
Woźniak Jakub
Czernikowo
Osp Czernikowo
Mężczyźni(5km)OPEN,
160.
Woźniak Małgorzata
Czernikowo
Górskie zające
Kobiety Nordic(5km),
161.
Wrobel Mateusz
Bydgoszcz
Sparrow team
Mężczyźni Nordic(5km),
162.
Wrześniak Barbara
Kowal
Parakulos Kowal
Kobiety Nordic(5km),
163.
Wysocki Adrian
Rypin
KB Lech Rypin
Mężczyźni(5km)OPEN,
164.
Zdrojewski Łukasz
Toruń
JRG 3
Mężczyźni(5km)OPEN,
165.
Zglinicka Martyna
Czernikowo
Urząd Gminy Czernikowo
Kobiety Nordic(5km),
166.
Ziółkowska Katarzyna
Steklinek
bd.
Kobiety Nordic(5km),
167.
Ziółkowska Katarzyna
Steklinek
Urząd Gminy Czernikowo
Kobiety Nordic(5km),
168.
Żołna Krzysztof
Toruń
JRG 3
Mężczyźni(5km)OPEN,
169.
Łachowska Julita
Obrowo
bd.
Kobiety(5km)OPEN,
170.
Łuszczyński Maciej
Toruń
JRG 3
Mężczyźni(5km)OPEN,