1.
Łuszczyński Maciej
Toruń
JRG 3
Mężczyźni(5km)OPEN,
2.
Łachowska Julita
Obrowo
bd.
Kobiety(5km)OPEN,
3.
Żołna Krzysztof
Toruń
JRG 3
Mężczyźni(5km)OPEN,
4.
Ziółkowska Katarzyna
Steklinek
bd.
Kobiety Nordic(5km),
5.
Ziółkowska Katarzyna
Steklinek
Urząd Gminy Czernikowo
Kobiety Nordic(5km),
6.
Zglinicka Martyna
Czernikowo
Urząd Gminy Czernikowo
Kobiety Nordic(5km),
7.
Zdrojewski Łukasz
Toruń
JRG 3
Mężczyźni(5km)OPEN,
8.
Wysocki Adrian
Rypin
KB Lech Rypin
Mężczyźni(5km)OPEN,
9.
Wrześniak Barbara
Kowal
Parakulos Kowal
Kobiety Nordic(5km),
10.
Wrobel Mateusz
Bydgoszcz
Sparrow team
Mężczyźni Nordic(5km),
11.
Woźniak Andrzej
Czernikowo
Górskie zające
Kobiety Nordic(5km),
12.
Woźniak Jakub
Czernikowo
Osp Czernikowo
Mężczyźni(5km)OPEN,
13.
Woźniak Małgorzata
Czernikowo
Górskie zające
Kobiety Nordic(5km),
14.
Wierzbowski Piotr
Brzozówka
Team Kopeć
Mężczyźni(5km)OPEN,
15.
Wasilewski Marek
Grębocin
bd.
Mężczyźni(5km)OPEN,
16.
Wajda Bartosz
Papowo Biskupie
Aktywne Lisewo
Mężczyźni(5km)OPEN,
17.
Urbanski Wojciech
Obrowo
bd.
Mężczyźni(5km)OPEN,
18.
Urbanska Kamila
Obrowo
Zabiegani Czernikowo
Kobiety(11km)OPEN,
19.
Tuchalski Marek
Rypin
KB Lech Rypin
Mężczyźni(5km)OPEN,
20.
Tubielewicz Agata
Osówka
Urzad Gminy Czernikowo
Kobiety Nordic(5km),
21.
Towarnicka Izabela
Gdynia
bd.
Kobiety Nordic(5km),
22.
Toporek Rafał
Przodkowo
Polipack Team GWE
Mężczyźni Nordic(5km),
23.
Tomczak Marcin
Ciechanów
Koci Pazur
Mężczyźni Nordic(5km),
24.
Szwedo Piotr
Czernikowo
Zabiegani Czernikowo
Mężczyźni(5km)OPEN,
25.
Szulc-Trawińska Katarzyna
Solec Kujawski
bd.
Kobiety(11km)OPEN,
26.
SZTUKA ARTUR
Czernikowo
bd.
Mężczyźni(11km)OPEN,
27.
Szkudlarek Dorota
Koło
OSP Koło Nad Warta
Kobiety Nordic(5km),
28.
Surowiec Szymon
Toruń
JRG 3
Mężczyźni(5km)OPEN,
29.
Strzelecki Mariusz
Brzozówka
Wędzona Śliwka
Mężczyźni(11km)OPEN,
30.
Steckiewicz Edmund
Rypin
KB Lech Rypin
Mężczyźni Nordic(5km),
31.
Steckiewicz Edwin
Rypin
bd.
Mężczyźni(11km)OPEN,
32.
Steckiewicz Iwona
Rypin
KB Lech Rypin
Kobiety Nordic(5km),
33.
Stasiak Ewelina
kolo
OSP Koło nad Warta
Kobiety Nordic(5km),
34.
Staniszewska Emilia
Osówka
bd.
Kobiety Nordic(5km),
35.
Ślęzak Adam
Elbląg
OSP POGRODZIE
Mężczyźni Nordic(5km),
36.
Skiba Sebastian
Toruń
bd.
Mężczyźni(11km)OPEN,
37.
Skarżyński Wojciech
TORUŃ
bd.
Mężczyźni(11km)OPEN,
38.
Siudzińska Anna
Toruń
Biegaj Za Miastem
Kobiety(11km)OPEN,
39.
Sempołowicz Damian
Toruń
JRG 3
Mężczyźni(5km)OPEN,
40.
Salwa Justyna
Rożno-Parcele
POLKRYS TEAM
Kobiety(11km)OPEN,
41.
Rzęsiewicz Jolanta
Rypin
KB Lech Rypin
Kobiety(5km)OPEN,
42.
Rzepecki Patryk
Czernikowo
Zabiegani Czernikowo
Mężczyźni(11km)OPEN,
43.
Ryłowicz Jarosław
Czernikowo
Zabiegani Czernikowo
Mężczyźni(11km)OPEN,
44.
Rybiński Piotr
Golub-Dobrzyń
GTR GOLUB-DOBRZYŃ
Mężczyźni(5km)OPEN,
45.
Rutkowski Oskar
ZBÓJNO
Zawisza Bydgoszcz
Mężczyźni(5km)OPEN,
46.
Robaczewski Patryk
Toruń
SPC
Mężczyźni(11km)OPEN,
47.
Pydynkowski Łukasz
Działdowo
KS Kowalkowski Fight Club Działdowo
Mężczyźni(11km)OPEN,
48.
Puczkarski Paweł
Brąchnowo
bd.
Mężczyźni(11km)OPEN,
49.
Przybylska Aleksandra
GDYNIA
Elite Team
Kobiety Nordic(5km),
50.
Pracki Zbigniew
Włocławek
Serce Nordica Włocławek
Mężczyźni Nordic(5km),
51.
Popławska Małgorzata
Czernikowo
Górskie zające
Kobiety Nordic(5km),
52.
Piskorski Piotr
Golub-Dobrzyń
ENDO GOLUB-DOBRZYŃ
Mężczyźni(11km)OPEN,
53.
Piorowska Beata
Czernikowo
Zabiegani Czernikowo
Kobiety(5km)OPEN,
54.
Pietrzak Marcin
Toruń
Runcross Rozgarty
Mężczyźni(11km)OPEN,
55.
Piekarska Renata
Koło
OSP Koło Nad Wartą
Kobiety(5km)OPEN,
56.
Pawłowski Mariusz
Marzęcice
Kurzętnik Biega
Mężczyźni(11km)OPEN,
57.
Patalon Adam
Marzęcice
Kurzętnik Biega
Mężczyźni(11km)OPEN,
58.
Parkitny Patryk
Obrowo
bd.
Mężczyźni(5km)OPEN,
59.
OLSZEWSKI ADAM
NOWY KOBRZYNIEC
KB LECH RYPIN
Mężczyźni(5km)OPEN,
60.
Olkowski Damian
Kowalewo Pomorskie
Kowalewo Biega
Mężczyźni(5km)OPEN,
61.
Olejniczak Krzysztof
Koło
OSP Koło nad Warta
Mężczyźni Nordic(5km),
62.
Oberta Andrzej
Zawały
bd.
Mężczyźni(5km)OPEN,
63.
Nowicka Alicja
Czernikowo
Zabiegani czernikowo
Kobiety(5km)OPEN,
64.
Namyślak Radoslaw
koło
OSP Koło nad Warta
Mężczyźni Nordic(5km),
65.
Namyślak Renata
Koło
OSP Koło nad Warta
Kobiety Nordic(5km),
66.
Nadolny Artur
Toruń
JRG 3
Mężczyźni(5km)OPEN,
67.
Młotkowski Kacper
Czernikowo
bd.
Mężczyźni(5km)OPEN,
68.
Młotkowski Mikołaj
Czernikowo
bd.
Mężczyźni(5km)OPEN,
69.
Myszkowski Łukasz
Czernikowo
bd.
Mężczyźni(5km)OPEN,
70.
Musiałowski Kazimierz
Smogorzewiec
Kamus
Mężczyźni(11km)OPEN,
71.
Mucha Natalia
Koło
OSP Koło nad Wartą
Kobiety Nordic(5km),
72.
Mruk Iwona
Koło
bd.
Kobiety(5km)OPEN,
73.
Mrówczyński Błażej
Golub-Dobrzyń
GTR Golub-Dobrzyń
Mężczyźni(11km)OPEN,
74.
Modrzejewski Mateusz
Golub-Dobrzyń
Golub-Dobrzyń
Mężczyźni(11km)OPEN,
75.
Miłkowska Jolanta
Gdynia
Deam Deaf
Kobiety Nordic(5km),
76.
Melerski Adam
Toruń
bd.
Mężczyźni(11km)OPEN,
77.
Mazerski Jarosław
Toruń
bd.
Mężczyźni(11km)OPEN,
78.
Masalski Romuald
Czernikowo
Zabiegani Czernikowo
Mężczyźni(11km)OPEN,
79.
Masalska Anna
Czernikowo
Zabiegani Czernikowo
Kobiety(5km)OPEN,
80.
Mariański Piotr
Rościszewo
Sparta Sierpc
Mężczyźni(11km)OPEN,
81.
Marek Rafał
Koło
OSP Koło Nad Wartą
Mężczyźni(5km)OPEN,
82.
Marcinkowska Marzena
Ciechocin
ZawszeDoCelu Golub-Dobrzyń
Kobiety Nordic(5km),
83.
Maćkiewicz Anna
Czernikowo
bd.
Kobiety Nordic(5km),
84.
Maćkiewicz Błażej
Czernikowo
bd.
Mężczyźni Nordic(5km),
85.
Maćkiewicz Natalia
Czernikowo
bd.
Kobiety(5km)OPEN,
86.
Lubański Tomasz
Włocławek
Serce Nordica Włocławek
Mężczyźni Nordic(5km),
87.
Lipkowska Judyta
Grudziądz
bd.
Kobiety(5km)OPEN,
88.
Lewandowski Adam
Czernikowo
Zabiegani Czernikowo
Mężczyźni(11km)OPEN,
89.
Lewandowski Wojtek
Jamielnik
Kurzetnik biega
Mężczyźni(11km)OPEN,
90.
Lewandowska Anna
Czernikowo
Zabiegani Czernikowo
Kobiety(11km)OPEN,
91.
Lewandowska Marlena
Toruń
Podgórz Toruń
Kobiety(11km)OPEN,
92.
Lewandowska Milena
Czernikowo
Zabiegani Czernikowo
Kobiety(11km)OPEN,
93.
Lewandowska Oliwia
Osówka
bd.
Kobiety Nordic(5km),
94.
Lenczewski Tomasz
Obrowo
Kolano biegacza
Mężczyźni(11km)OPEN,
95.
Lemanowicz Katarzyna
Jeleniec
bd.
Kobiety Nordic(5km),
96.
Kwiatkowska Justyna
Koło
OSP Koło Nad Wartą
Kobiety Nordic(5km),
97.
Kuty Monika
Koło
OSP Koło Nad Wartą
Kobiety Nordic(5km),
98.
Kusa Piotr
Bydgoszcz
Life Balance Place
Mężczyźni Nordic(5km),
99.
Kurek Krzysztof
Nowe Gulczewo
NW PŁOCK
Mężczyźni Nordic(5km),
100.
Kuchnicka Katarzyna
Rypin
KB Lech Rypin
Kobiety(11km)OPEN,
101.
Kubiak Bartosz
Toruń
JRG 3
Mężczyźni(5km)OPEN,
102.
Kuberski Krzysztof
Lipno
Arcz•Ciach
Mężczyźni(5km)OPEN,
103.
Kruszyńska Magdalena
Toruń
bd.
Kobiety(5km)OPEN,
104.
KRUK NATALIA
TORUŃ
bd.
Kobiety(5km)OPEN,
105.
Kołodziejczyk Ewa
Włocławek
Serce Nordica Włocławek
Kobiety Nordic(5km),
106.
Kozłowska Anna
Toruń
Runcross Rozgarty
Kobiety(5km)OPEN,
107.
Kozłowska Małgorzata
Płock
PTT DELTA
Kobiety(5km)OPEN,
108.
Kowalska Agnieszka
Toruń
RUNCROSS ROZGARTY
Kobiety(11km)OPEN,
109.
Koszewski Michał
Bydgoszcz
bd.
Mężczyźni(11km)OPEN,
110.
Kopczyński Piotr
Lipinki
bd.
Mężczyźni(5km)OPEN,
111.
Kontowicz Adrian
Łazieniec
bd.
Mężczyźni(11km)OPEN,
112.
Kociński Andrzej
Brzozówka
bd.
Mężczyźni(5km)OPEN,
113.
Kocińska Joanna
Brzozówka
bd.
Kobiety(5km)OPEN,
114.
Katarzyński Krzysztof
Toruń
bd.
Mężczyźni(5km)OPEN,
115.
KARAŚ Marek
TORUŃ
PODGÓRZ TORUŃ
Mężczyźni(11km)OPEN,
116.
Kamińska Teresa
Miesiączkowo
bd.
Kobiety(11km)OPEN,
117.
Kalinowski Przemysław
Osiek nad Wisla
bd.
Mężczyźni(5km)OPEN,
118.
Jóźwiak Marianna
Włocławek
Serce Nordica Włocławek
Kobiety Nordic(5km),
119.
Jóźwiak Łukasz
Włocławek
Serce Nordica Włocławek
Mężczyźni Nordic(5km),
120.
Jeziorek Dawid
Czernikowo
Drwęca Kaszczorek
Mężczyźni(11km)OPEN,
121.
Jaskólska Karolina
Piotrkowo
bd.
Kobiety(11km)OPEN,
122.
Janiszewski Dariusz
Toruń
RUNCROSS ROZGARTY
Mężczyźni(11km)OPEN,
123.
Jakubaszek Magdalena
Czernikowo
Zabiegani Czernikowo
Kobiety(5km)OPEN,
124.
Jakubaszek Piotr
Czernikowo
Zabiegani Czernikowo
Mężczyźni(5km)OPEN,
125.
Guzowski Dariusz
Płock
ULTRA PAZUR TEAM
Mężczyźni(11km)OPEN,
126.
Gutral Magdalena
Włocławek
WKB Maratończyk Włocławek
Kobiety(11km)OPEN,
127.
Gregrowski Krzysztof
Toruń
Podgórz Toruń
Mężczyźni(11km)OPEN,
128.
Gołata Agnieszka
Dąbrowa Chełmińska
Akademia Mistrzów Sportu
Kobiety(5km)OPEN,
129.
Gołata Wojciech
Dąbrowa Chełmińska
Akademia Mistrzów Sportu
Mężczyźni(5km)OPEN,
130.
Gołaszewska Jolanta
Toruń
RUNCROSS ROZGARTY
Kobiety(11km)OPEN,
131.
Górski Krystian
Agnieszkowo
PTT delta
Mężczyźni(5km)OPEN,
132.
Gerka Krzysztof
Brzuze
KB Lech Rypin
Mężczyźni(5km)OPEN,
133.
Gawryszewski Piotr
Toruń
Park Run Toruń
Mężczyźni(11km)OPEN,
134.
Gaik Andrzej
Toruń
Podgórz Toruń
Mężczyźni(11km)OPEN,
135.
Gabryszewski Filip
Radomice
Arcz•Ciach
Mężczyźni(11km)OPEN,
136.
Gabryszewski Rafał
Radomice
Arcz•Ciach
Mężczyźni(11km)OPEN,
137.
Foksiński Mariusz
Golub-Dobrzyń
ENDO GOLUB-DOBRZYŃ
Mężczyźni(11km)OPEN,
138.
Fedoryszyn Dawid
Radomin
ZawszeDoCelu Golub-Dobrzyń
Mężczyźni(5km)OPEN,
139.
Fedoryszyn Katarzyna
Radomin
ZawszeDoCelu Golub-Dobrzyń
Kobiety(5km)OPEN,
140.
Durmowicz Aneta
Czernikowo
bd.
Kobiety(5km)OPEN,
141.
Dudziak Rafał
Kowalewo Pomorskie
bd.
Mężczyźni(11km)OPEN,
142.
Dudra Sebastian
Włocławek
WKB Maratończyk
Mężczyźni(11km)OPEN,
143.
Dołkowski Maciej
Ciechocin
OSP CIECHOCIN
Mężczyźni(11km)OPEN,
144.
Dombrowicz Wojciech
Toruń
bd.
Mężczyźni(5km)OPEN,
145.
Dejewski Arkadiusz
Toruń
bd.
Mężczyźni(5km)OPEN,
146.
Daniszewski Marcin
Lisewo
Aktywne Lisewo
Mężczyźni(5km)OPEN,
147.
Dąbrowski Leszek
Wąbrzeźno
Start Team Wąbrzeźno
Mężczyźni(11km)OPEN,
148.
Dąbrowska Sylwia
Wąbrzeźno
Start Team Wąbrzeźno
Kobiety(5km)OPEN,
149.
Czekryszew Andrzej
Włocławek
Serce Nordica Włocławek
Mężczyźni Nordic(5km),
150.
Czekryszew Małgorzata
Włocławek
Serce Nordica Włocławek
Kobiety Nordic(5km),
151.
Czechowski Rajmund
Toruń
bd.
Mężczyźni(11km)OPEN,
152.
Czarnecki Damian
Wąbrzeźno
bd.
Mężczyźni Nordic(5km),
153.
Cyrankowski Artur
Turzno
Promil Turzno
Mężczyźni(5km)OPEN,
154.
Cichowska Joanna
Ostróda
Ostróda Runners
Kobiety(5km)OPEN,
155.
Chyłek Wojciech
Toruń
RunCross Rozgarty
Mężczyźni(11km)OPEN,
156.
Celmer Daria
Kawęczyn
bd.
Kobiety(5km)OPEN,
157.
Bytyń Tadeusz
Łubianka
bd.
Mężczyźni(11km)OPEN,
158.
Burdzy Mateusz
Lulkowo
bd.
Mężczyźni(11km)OPEN,
159.
Brzuskiewicz Paweł
Golub-Dobrzyń
GTR GOLUB-DOBRZYŃ
Mężczyźni(5km)OPEN,
160.
Borucka-Kozłowska Julita
Czernikowo
bd.
Kobiety(5km)OPEN,
161.
Boniecka Teresa
Rętwiny
ZawszeDoCelu Golub-Dobrzyń
Kobiety(5km)OPEN,
162.
Białobłocki Jacek
Rypin
KB Lech Rypin
Mężczyźni(11km)OPEN,
163.
Białobłocka Ewa
Rypin
KB Lech Rypin
Kobiety(5km)OPEN,
164.
Berent Wioletta
Skrwilno
KB Lech Rypin
Kobiety(5km)OPEN,
165.
Berebecki Roman
Rypin
KB Lech Rypin
Mężczyźni(11km)OPEN,
166.
Beauvale Monika
Rozgarty
bd.
Kobiety(5km)OPEN,
167.
Bartosz Marek
Kikół
GKS-Fabianki
Mężczyźni(11km)OPEN,
168.
Bartosz Mariola
Kikół
bd.
Kobiety(11km)OPEN,
169.
Bajorek Piotr
Brodnica
Niezrzeszony
Mężczyźni(5km)OPEN,
170.
Bajmler Anna
Torun
bd.
Kobiety(5km)OPEN,