1.
Boniecka Teresa
Rętwiny
ZawszeDoCelu Golub-Dobrzyń
Kobiety(5km)OPEN,
2.
Fedoryszyn Dawid
Radomin
ZawszeDoCelu Golub-Dobrzyń
Mężczyźni(5km)OPEN,
3.
Fedoryszyn Katarzyna
Radomin
ZawszeDoCelu Golub-Dobrzyń
Kobiety(5km)OPEN,
4.
Marcinkowska Marzena
Ciechocin
ZawszeDoCelu Golub-Dobrzyń
Kobiety Nordic(5km),
5.
Rutkowski Oskar
ZBÓJNO
Zawisza Bydgoszcz
Mężczyźni(5km)OPEN,
6.
Jakubaszek Magdalena
Czernikowo
Zabiegani Czernikowo
Kobiety(5km)OPEN,
7.
Jakubaszek Piotr
Czernikowo
Zabiegani Czernikowo
Mężczyźni(5km)OPEN,
8.
Lewandowska Anna
Czernikowo
Zabiegani Czernikowo
Kobiety(11km)OPEN,
9.
Lewandowska Milena
Czernikowo
Zabiegani Czernikowo
Kobiety(11km)OPEN,
10.
Lewandowski Adam
Czernikowo
Zabiegani Czernikowo
Mężczyźni(11km)OPEN,
11.
Masalska Anna
Czernikowo
Zabiegani Czernikowo
Kobiety(5km)OPEN,
12.
Masalski Romuald
Czernikowo
Zabiegani Czernikowo
Mężczyźni(11km)OPEN,
13.
Nowicka Alicja
Czernikowo
Zabiegani czernikowo
Kobiety(5km)OPEN,
14.
Piorowska Beata
Czernikowo
Zabiegani Czernikowo
Kobiety(5km)OPEN,
15.
Ryłowicz Jarosław
Czernikowo
Zabiegani Czernikowo
Mężczyźni(11km)OPEN,
16.
Rzepecki Patryk
Czernikowo
Zabiegani Czernikowo
Mężczyźni(11km)OPEN,
17.
Szwedo Piotr
Czernikowo
Zabiegani Czernikowo
Mężczyźni(5km)OPEN,
18.
Urbanska Kamila
Obrowo
Zabiegani Czernikowo
Kobiety(11km)OPEN,
19.
Gutral Magdalena
Włocławek
WKB Maratończyk Włocławek
Kobiety(11km)OPEN,
20.
Dudra Sebastian
Włocławek
WKB Maratończyk
Mężczyźni(11km)OPEN,
21.
Strzelecki Mariusz
Brzozówka
Wędzona Śliwka
Mężczyźni(11km)OPEN,
22.
Tubielewicz Agata
Osówka
Urzad Gminy Czernikowo
Kobiety Nordic(5km),
23.
Zglinicka Martyna
Czernikowo
Urząd Gminy Czernikowo
Kobiety Nordic(5km),
24.
Ziółkowska Katarzyna
Steklinek
Urząd Gminy Czernikowo
Kobiety Nordic(5km),
25.
Guzowski Dariusz
Płock
ULTRA PAZUR TEAM
Mężczyźni(11km)OPEN,
26.
Wierzbowski Piotr
Brzozówka
Team Kopeć
Mężczyźni(5km)OPEN,
27.
Dąbrowska Sylwia
Wąbrzeźno
Start Team Wąbrzeźno
Kobiety(5km)OPEN,
28.
Dąbrowski Leszek
Wąbrzeźno
Start Team Wąbrzeźno
Mężczyźni(11km)OPEN,
29.
Robaczewski Patryk
Toruń
SPC
Mężczyźni(11km)OPEN,
30.
Mariański Piotr
Rościszewo
Sparta Sierpc
Mężczyźni(11km)OPEN,
31.
Wrobel Mateusz
Bydgoszcz
Sparrow team
Mężczyźni Nordic(5km),
32.
Czekryszew Andrzej
Włocławek
Serce Nordica Włocławek
Mężczyźni Nordic(5km),
33.
Czekryszew Małgorzata
Włocławek
Serce Nordica Włocławek
Kobiety Nordic(5km),
34.
Jóźwiak Marianna
Włocławek
Serce Nordica Włocławek
Kobiety Nordic(5km),
35.
Jóźwiak Łukasz
Włocławek
Serce Nordica Włocławek
Mężczyźni Nordic(5km),
36.
Kołodziejczyk Ewa
Włocławek
Serce Nordica Włocławek
Kobiety Nordic(5km),
37.
Lubański Tomasz
Włocławek
Serce Nordica Włocławek
Mężczyźni Nordic(5km),
38.
Pracki Zbigniew
Włocławek
Serce Nordica Włocławek
Mężczyźni Nordic(5km),
39.
Chyłek Wojciech
Toruń
RunCross Rozgarty
Mężczyźni(11km)OPEN,
40.
Gołaszewska Jolanta
Toruń
RUNCROSS ROZGARTY
Kobiety(11km)OPEN,
41.
Janiszewski Dariusz
Toruń
RUNCROSS ROZGARTY
Mężczyźni(11km)OPEN,
42.
Kowalska Agnieszka
Toruń
RUNCROSS ROZGARTY
Kobiety(11km)OPEN,
43.
Kozłowska Anna
Toruń
Runcross Rozgarty
Kobiety(5km)OPEN,
44.
Pietrzak Marcin
Toruń
Runcross Rozgarty
Mężczyźni(11km)OPEN,
45.
Górski Krystian
Agnieszkowo
PTT delta
Mężczyźni(5km)OPEN,
46.
Kozłowska Małgorzata
Płock
PTT DELTA
Kobiety(5km)OPEN,
47.
Cyrankowski Artur
Turzno
Promil Turzno
Mężczyźni(5km)OPEN,
48.
Salwa Justyna
Rożno-Parcele
POLKRYS TEAM
Kobiety(11km)OPEN,
49.
Toporek Rafał
Przodkowo
Polipack Team GWE
Mężczyźni Nordic(5km),
50.
Gaik Andrzej
Toruń
Podgórz Toruń
Mężczyźni(11km)OPEN,
51.
Gregrowski Krzysztof
Toruń
Podgórz Toruń
Mężczyźni(11km)OPEN,
52.
KARAŚ Marek
TORUŃ
PODGÓRZ TORUŃ
Mężczyźni(11km)OPEN,
53.
Lewandowska Marlena
Toruń
Podgórz Toruń
Kobiety(11km)OPEN,
54.
Gawryszewski Piotr
Toruń
Park Run Toruń
Mężczyźni(11km)OPEN,
55.
Wrześniak Barbara
Kowal
Parakulos Kowal
Kobiety Nordic(5km),
56.
Cichowska Joanna
Ostróda
Ostróda Runners
Kobiety(5km)OPEN,
57.
Ślęzak Adam
Elbląg
OSP POGRODZIE
Mężczyźni Nordic(5km),
58.
Kuty Monika
Koło
OSP Koło Nad Wartą
Kobiety Nordic(5km),
59.
Kwiatkowska Justyna
Koło
OSP Koło Nad Wartą
Kobiety Nordic(5km),
60.
Marek Rafał
Koło
OSP Koło Nad Wartą
Mężczyźni(5km)OPEN,
61.
Mucha Natalia
Koło
OSP Koło nad Wartą
Kobiety Nordic(5km),
62.
Namyślak Radoslaw
koło
OSP Koło nad Warta
Mężczyźni Nordic(5km),
63.
Namyślak Renata
Koło
OSP Koło nad Warta
Kobiety Nordic(5km),
64.
Olejniczak Krzysztof
Koło
OSP Koło nad Warta
Mężczyźni Nordic(5km),
65.
Piekarska Renata
Koło
OSP Koło Nad Wartą
Kobiety(5km)OPEN,
66.
Stasiak Ewelina
kolo
OSP Koło nad Warta
Kobiety Nordic(5km),
67.
Szkudlarek Dorota
Koło
OSP Koło Nad Warta
Kobiety Nordic(5km),
68.
Woźniak Jakub
Czernikowo
Osp Czernikowo
Mężczyźni(5km)OPEN,
69.
Dołkowski Maciej
Ciechocin
OSP CIECHOCIN
Mężczyźni(11km)OPEN,
70.
Kurek Krzysztof
Nowe Gulczewo
NW PŁOCK
Mężczyźni Nordic(5km),
71.
Bajorek Piotr
Brodnica
Niezrzeszony
Mężczyźni(5km)OPEN,
72.
Kusa Piotr
Bydgoszcz
Life Balance Place
Mężczyźni Nordic(5km),
73.
Lewandowski Wojtek
Jamielnik
Kurzetnik biega
Mężczyźni(11km)OPEN,
74.
Patalon Adam
Marzęcice
Kurzętnik Biega
Mężczyźni(11km)OPEN,
75.
Pawłowski Mariusz
Marzęcice
Kurzętnik Biega
Mężczyźni(11km)OPEN,
76.
Pydynkowski Łukasz
Działdowo
KS Kowalkowski Fight Club Działdowo
Mężczyźni(11km)OPEN,
77.
Olkowski Damian
Kowalewo Pomorskie
Kowalewo Biega
Mężczyźni(5km)OPEN,
78.
Lenczewski Tomasz
Obrowo
Kolano biegacza
Mężczyźni(11km)OPEN,
79.
Tomczak Marcin
Ciechanów
Koci Pazur
Mężczyźni Nordic(5km),
80.
Berebecki Roman
Rypin
KB Lech Rypin
Mężczyźni(11km)OPEN,
81.
Berent Wioletta
Skrwilno
KB Lech Rypin
Kobiety(5km)OPEN,
82.
Białobłocka Ewa
Rypin
KB Lech Rypin
Kobiety(5km)OPEN,
83.
Białobłocki Jacek
Rypin
KB Lech Rypin
Mężczyźni(11km)OPEN,
84.
Gerka Krzysztof
Brzuze
KB Lech Rypin
Mężczyźni(5km)OPEN,
85.
Kuchnicka Katarzyna
Rypin
KB Lech Rypin
Kobiety(11km)OPEN,
86.
OLSZEWSKI ADAM
NOWY KOBRZYNIEC
KB LECH RYPIN
Mężczyźni(5km)OPEN,
87.
Rzęsiewicz Jolanta
Rypin
KB Lech Rypin
Kobiety(5km)OPEN,
88.
Steckiewicz Edmund
Rypin
KB Lech Rypin
Mężczyźni Nordic(5km),
89.
Steckiewicz Iwona
Rypin
KB Lech Rypin
Kobiety Nordic(5km),
90.
Tuchalski Marek
Rypin
KB Lech Rypin
Mężczyźni(5km)OPEN,
91.
Wysocki Adrian
Rypin
KB Lech Rypin
Mężczyźni(5km)OPEN,
92.
Musiałowski Kazimierz
Smogorzewiec
Kamus
Mężczyźni(11km)OPEN,
93.
Kubiak Bartosz
Toruń
JRG 3
Mężczyźni(5km)OPEN,
94.
Nadolny Artur
Toruń
JRG 3
Mężczyźni(5km)OPEN,
95.
Sempołowicz Damian
Toruń
JRG 3
Mężczyźni(5km)OPEN,
96.
Surowiec Szymon
Toruń
JRG 3
Mężczyźni(5km)OPEN,
97.
Zdrojewski Łukasz
Toruń
JRG 3
Mężczyźni(5km)OPEN,
98.
Żołna Krzysztof
Toruń
JRG 3
Mężczyźni(5km)OPEN,
99.
Łuszczyński Maciej
Toruń
JRG 3
Mężczyźni(5km)OPEN,
100.
Brzuskiewicz Paweł
Golub-Dobrzyń
GTR GOLUB-DOBRZYŃ
Mężczyźni(5km)OPEN,
101.
Mrówczyński Błażej
Golub-Dobrzyń
GTR Golub-Dobrzyń
Mężczyźni(11km)OPEN,
102.
Rybiński Piotr
Golub-Dobrzyń
GTR GOLUB-DOBRZYŃ
Mężczyźni(5km)OPEN,
103.
Popławska Małgorzata
Czernikowo
Górskie zające
Kobiety Nordic(5km),
104.
Woźniak Andrzej
Czernikowo
Górskie zające
Kobiety Nordic(5km),
105.
Woźniak Małgorzata
Czernikowo
Górskie zające
Kobiety Nordic(5km),
106.
Modrzejewski Mateusz
Golub-Dobrzyń
Golub-Dobrzyń
Mężczyźni(11km)OPEN,
107.
Bartosz Marek
Kikół
GKS-Fabianki
Mężczyźni(11km)OPEN,
108.
Foksiński Mariusz
Golub-Dobrzyń
ENDO GOLUB-DOBRZYŃ
Mężczyźni(11km)OPEN,
109.
Piskorski Piotr
Golub-Dobrzyń
ENDO GOLUB-DOBRZYŃ
Mężczyźni(11km)OPEN,
110.
Przybylska Aleksandra
GDYNIA
Elite Team
Kobiety Nordic(5km),
111.
Jeziorek Dawid
Czernikowo
Drwęca Kaszczorek
Mężczyźni(11km)OPEN,
112.
Miłkowska Jolanta
Gdynia
Deam Deaf
Kobiety Nordic(5km),
113.
Siudzińska Anna
Toruń
Biegaj Za Miastem
Kobiety(11km)OPEN,
114.
Gabryszewski Filip
Radomice
Arcz•Ciach
Mężczyźni(11km)OPEN,
115.
Gabryszewski Rafał
Radomice
Arcz•Ciach
Mężczyźni(11km)OPEN,
116.
Kuberski Krzysztof
Lipno
Arcz•Ciach
Mężczyźni(5km)OPEN,
117.
Daniszewski Marcin
Lisewo
Aktywne Lisewo
Mężczyźni(5km)OPEN,
118.
Wajda Bartosz
Papowo Biskupie
Aktywne Lisewo
Mężczyźni(5km)OPEN,
119.
Gołata Agnieszka
Dąbrowa Chełmińska
Akademia Mistrzów Sportu
Kobiety(5km)OPEN,
120.
Gołata Wojciech
Dąbrowa Chełmińska
Akademia Mistrzów Sportu
Mężczyźni(5km)OPEN,
121.
Bajmler Anna
Torun
bd.
Kobiety(5km)OPEN,
122.
Bartosz Mariola
Kikół
bd.
Kobiety(11km)OPEN,
123.
Beauvale Monika
Rozgarty
bd.
Kobiety(5km)OPEN,
124.
Borucka-Kozłowska Julita
Czernikowo
bd.
Kobiety(5km)OPEN,
125.
Burdzy Mateusz
Lulkowo
bd.
Mężczyźni(11km)OPEN,
126.
Bytyń Tadeusz
Łubianka
bd.
Mężczyźni(11km)OPEN,
127.
Celmer Daria
Kawęczyn
bd.
Kobiety(5km)OPEN,
128.
Czarnecki Damian
Wąbrzeźno
bd.
Mężczyźni Nordic(5km),
129.
Czechowski Rajmund
Toruń
bd.
Mężczyźni(11km)OPEN,
130.
Dejewski Arkadiusz
Toruń
bd.
Mężczyźni(5km)OPEN,
131.
Dombrowicz Wojciech
Toruń
bd.
Mężczyźni(5km)OPEN,
132.
Dudziak Rafał
Kowalewo Pomorskie
bd.
Mężczyźni(11km)OPEN,
133.
Durmowicz Aneta
Czernikowo
bd.
Kobiety(5km)OPEN,
134.
Jaskólska Karolina
Piotrkowo
bd.
Kobiety(11km)OPEN,
135.
Kalinowski Przemysław
Osiek nad Wisla
bd.
Mężczyźni(5km)OPEN,
136.
Kamińska Teresa
Miesiączkowo
bd.
Kobiety(11km)OPEN,
137.
Katarzyński Krzysztof
Toruń
bd.
Mężczyźni(5km)OPEN,
138.
Kocińska Joanna
Brzozówka
bd.
Kobiety(5km)OPEN,
139.
Kociński Andrzej
Brzozówka
bd.
Mężczyźni(5km)OPEN,
140.
Kontowicz Adrian
Łazieniec
bd.
Mężczyźni(11km)OPEN,
141.
Kopczyński Piotr
Lipinki
bd.
Mężczyźni(5km)OPEN,
142.
Koszewski Michał
Bydgoszcz
bd.
Mężczyźni(11km)OPEN,
143.
KRUK NATALIA
TORUŃ
bd.
Kobiety(5km)OPEN,
144.
Kruszyńska Magdalena
Toruń
bd.
Kobiety(5km)OPEN,
145.
Lemanowicz Katarzyna
Jeleniec
bd.
Kobiety Nordic(5km),
146.
Lewandowska Oliwia
Osówka
bd.
Kobiety Nordic(5km),
147.
Lipkowska Judyta
Grudziądz
bd.
Kobiety(5km)OPEN,
148.
Maćkiewicz Anna
Czernikowo
bd.
Kobiety Nordic(5km),
149.
Maćkiewicz Błażej
Czernikowo
bd.
Mężczyźni Nordic(5km),
150.
Maćkiewicz Natalia
Czernikowo
bd.
Kobiety(5km)OPEN,
151.
Mazerski Jarosław
Toruń
bd.
Mężczyźni(11km)OPEN,
152.
Melerski Adam
Toruń
bd.
Mężczyźni(11km)OPEN,
153.
Mruk Iwona
Koło
bd.
Kobiety(5km)OPEN,
154.
Myszkowski Łukasz
Czernikowo
bd.
Mężczyźni(5km)OPEN,
155.
Młotkowski Kacper
Czernikowo
bd.
Mężczyźni(5km)OPEN,
156.
Młotkowski Mikołaj
Czernikowo
bd.
Mężczyźni(5km)OPEN,
157.
Oberta Andrzej
Zawały
bd.
Mężczyźni(5km)OPEN,
158.
Parkitny Patryk
Obrowo
bd.
Mężczyźni(5km)OPEN,
159.
Puczkarski Paweł
Brąchnowo
bd.
Mężczyźni(11km)OPEN,
160.
Skarżyński Wojciech
TORUŃ
bd.
Mężczyźni(11km)OPEN,
161.
Skiba Sebastian
Toruń
bd.
Mężczyźni(11km)OPEN,
162.
Staniszewska Emilia
Osówka
bd.
Kobiety Nordic(5km),
163.
Steckiewicz Edwin
Rypin
bd.
Mężczyźni(11km)OPEN,
164.
SZTUKA ARTUR
Czernikowo
bd.
Mężczyźni(11km)OPEN,
165.
Szulc-Trawińska Katarzyna
Solec Kujawski
bd.
Kobiety(11km)OPEN,
166.
Towarnicka Izabela
Gdynia
bd.
Kobiety Nordic(5km),
167.
Urbanski Wojciech
Obrowo
bd.
Mężczyźni(5km)OPEN,
168.
Wasilewski Marek
Grębocin
bd.
Mężczyźni(5km)OPEN,
169.
Ziółkowska Katarzyna
Steklinek
bd.
Kobiety Nordic(5km),
170.
Łachowska Julita
Obrowo
bd.
Kobiety(5km)OPEN,